Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:19. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:26

Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону

Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Ві... Державна закупівля - UA-2026-09-03-005904-a Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у від замовника Департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-005904-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-007766-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:19
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:53

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2700
2 700 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:13,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради
ЄДРПОУ:41029843 Досьє YouControl
Контактна особа:Оленич Юлія
Телефон:380432532120
E-mail:OlenychYM@vmr.gov.ua
Місцезнаходження:
21050, Україна, Вінницька область,Вінниця, вул. Сковороди Григорія, будинок 38
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуга з визначення вартості ...
2 700 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:53
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування , будівель закладів побутового обслуговування площею 0,1149 га, кадастровий номер 0520681000:02:004:1590, за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул. Покровська, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону

1
послуга
21050 Україна Вінницька область Вінниця вул. Сковороди Григорія, будинок 38
по 31-12-2026
70320000-0
Послуги з надання в оренду чи продажу земельних ділянок


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:26:27
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:24:15
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:24:15

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність працівників відповідної кваліфікації
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
              Підтверджується, що
              1 - наявні документи про оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який буде виконувати звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки
              Статус: Активна
              Дата створення: 03-09-2026, 12:25:50
              Способи підтвердження:
              Документ
              копії документів про оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок , Копії документів про оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який буде виконувати звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки: - копію чинного кваліфікаційного свідоцтва або сертифікату оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок; - копію свідоцтва (посвідчення) про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, чинного на момент виконання звіту.
              2. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
              Підтверджується, що
              1 - наявний аналогічний договір та акт приймання-передачі послуг. Аналогічним у розумінні цієї тендерної документації, вважається виконаний договір про надання послуг з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки
              Статус: Активна
              Дата створення: 03-09-2026, 12:25:50
              Способи підтвердження:
              Документ
              аналогічний договір , Копію аналогічного договору та акту приймання-передачі послуг. Аналогічним у розумінні цієї тендерної документації, вважається виконаний договір про надання послуг з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ