Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 07:16. Дата останніх змін - 05-09-2026, 07:20

Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту для підготовки військовослужбовців у комплекті: навісне лазертаг обладнання для автомата з лазерним випромінюванням (адаптоване під 5,45 мм автомата АК-74 та його модифікації) – 30 шт.; жилет з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; кавер на каску з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; бездротовий браслет електричного-стимулятору м'язів – 30 шт.; точка доступу Wifi на кронштейні (радіо покриття полігону) – 2 шт.; програмне забезпечення Android для керування тренувальним обладнанням і статистики бою в режимі онлайн – 1 шт.; Планшет Андроїд – 1 шт.; Зарядний пристрій на 20 пристроїв, 5V, 1,5 А – 5 шт.; Граната ручна тренувальна лазертаг – 13 шт.)

Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту для підготовки військовослужбовців ... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000044-a Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту для підготовки військовослужбовців у комплекті: навісне лазертаг обладнання для автомата з лазерним випромінюванням (адаптоване під 5,45 мм автомата АК-74 та його модифікації) – 30 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000044-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 07:16
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:00

Закупівля здійснюється без ПДВ * Товар звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до Закону України «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України товарів для потреб безпеки і оборони» від 04.12.2025 № 4709-ІХ (відповідно до абз. 12 підпункту 5 пункту 32 підрозділу 2 Особливості справляння податку на додану вартість розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України, тимчасово, на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України: товарів, кінцевим отримувачем яких відповідно до сертифіката кінцевого споживача або згідно з умовами договору визначено правоохоронні органи, Міністерство оборони України, Збройні Сили України та інші військові формування, добровольчі формування територіальних громад, утворені відповідно до законів України, інші суб’єкти, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, підприємства, які є виконавцями (співвиконавцями) державних контрактів (договорів) з оборонних закупівель, зокрема симуляторів бойових дій, що класифікуються у товарній підкатегорії 9023 00 80 00 згідно з УКТ ЗЕД).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2132514
2 132 514 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:11 000 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313871 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Горбенко
Телефон:380683677321
E-mail:sstk3011@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Код ДК 021:2015 35740000-3 Сим ...
2 132 514 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:00
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Комплекс лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту для підготовки військовослужбовців у комплекті: навісне лазертаг обладнання для автомата з лазерним випромінюванням (адаптоване під 5,45 мм автомата АК-74 та його модифікації) – 30 шт.; жилет з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; кавер на каску з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; бездротовий браслет електричного-стимулятору м'язів – 30 шт.; точка доступу Wifi на кронштейні (радіо покриття полігону) – 2 шт.; програмне забезпечення Android для керування тренувальним обладнанням і статистики бою в режимі онлайн – 1 шт.; Планшет Андроїд – 1 шт.; Зарядний пристрій на 20 пристроїв, 5V, 1,5 А – 5 шт.; Граната ручна тренувальна лазертаг – 13 шт.

1
комплект
Україна Дніпропетровська область Кривий Ріг
по 15-11-2026
35740000-3
Симулятори бойових дій


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 07:20:30
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 07:16:21
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 07:16:21
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 07:16:21
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 07:16:21
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 07:16:21
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ