Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 09:28. Дата останніх змін - 03-09-2026, 09:32

ДК 021:2015 - 35110000-8 - (Щит пожежний відкритого типу в комплекті; Вогнегасник ВП-6)

ДК 021:2015 - 35110000-8 - (Щит пожежний відкритого типу в комплекті; Вогнегасник ВП-6)... Державна закупівля - UA-2026-09-03-001077-a ДК 021:2015 - 35110000-8 - (Щит пожежний відкритого типу в комплекті; Вогнегасник ВП-6) від замовника Військова частина А1890 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-001077-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 09:28
по 09-09-2026, 09:33
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 09:33
по 12-09-2026, 09:33
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 11:47

Закупівля проводиться в порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, виходячи з вартісних меж, встановлених пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
100000
100 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:500 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1890
ЄДРПОУ:08335007 Досьє YouControl
Контактна особа:Євдокимов Анатолій Анатолійович
Телефон:+380992080939
E-mail:A1890_@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
57116, Україна, Миколаївська область,Миколаївський район с Михайлівка, Військова частина А1890
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Щит пожежний відкритого типу в ...
100 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 11:47
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Вогнегасник ВП-6

46
штука
Україна Миколаївська область
по 20-11-2026
35110000-8
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Щит пожежний відкритого типу в комплекті

3
комплект
Україна Миколаївська область
по 20-11-2026
35110000-8
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:32:10
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:28:41
          Інші
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Інший
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:28:41
            Інший
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:28:41
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:28:41
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:28:41
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ