Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 12:05. Дата останніх змін - 01-09-2026, 12:06

Паперові мішені спеціального призначення

Паперові мішені спеціального призначення... Державна закупівля - UA-2026-09-01-003969-a Паперові мішені спеціального призначення від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-003969-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 12:05
по 07-09-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 20:00
по 10-09-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:54

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
137000
137 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 370 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803649 Досьє YouControl
Контактна особа:Кривоберець Костянтин Валерійович
Телефон:380506168794
E-mail:k.kryvoberets@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Паперові мішені спеціального п ...
137 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:54
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паперова мішень спеціального призначення № 1

1 217
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Паперова мішень спеціального призначення № 2

1 200
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Паперова мішень спеціального призначення № 2а

1 500
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Паперова мішень спеціального призначення № 4

10 150
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Паперова мішень спеціального призначення № 5а

2 000
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Паперова мішень спеціального призначення № 6

3 000
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Паперова мішень спеціального призначення № 7

1 960
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Паперова мішень спеціального призначення № 7б

1 500
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Паперова мішень спеціального призначення № 27

2 000
штука
Україна Київська область
по 31-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:06:02
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:05:54
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:05:54
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ