Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:02. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:06

Командирський ящик (Симулятор бойових дій спеціального призначення)

Командирський ящик (Симулятор бойових дій спеціального призначення)... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007698-a Командирський ящик (Симулятор бойових дій спеціального призначення) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5192 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007698-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:02
по 04-09-2026, 14:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:00
по 09-09-2026, 14:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 11:32

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
70000
70 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:350 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5192
ЄДРПОУ:26643646 Досьє YouControl
Контактна особа:Шпортун Андрій Олександрович
Телефон:+380971319460
E-mail:i.otsabryk@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Житомирська область,місто,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Командирський ящик (Симулятор ...
70 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 11:32
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Командирський ящик (Симулятор бойових дій спеціального призначення)

2
штука
Україна Житомирська область
по 30-09-2026
35740000-3
Симулятори бойових дій


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:02:23
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:05:59
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:02:23
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ