Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 12:23. Дата останніх змін - 26-08-2026, 12:24

Причіп-платформа (контейнеровоз) для перевезення 20-футового вантажного контейнера за кодом ДК 021:2015:34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

Причіп-платформа (контейнеровоз) для перевезення 20-футового вантажного контейнера за кодом ДК 021:2015:34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні... Державна закупівля - UA-2026-08-26-005578-a Причіп-платформа (контейнеровоз) для перевезення 20-футового вантажного контейнера за кодом ДК 021:2015:34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери від замовника Військова частина А4927 від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-005578-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 12:23
по 01-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 00:00
по 03-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 03-09-2026, 13:07

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
118478
118 478 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 184,78 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4927
ЄДРПОУ:26638770 Досьє YouControl
Контактна особа:Олексій Горкун
Телефон:380961060153
E-mail:tender_a4927@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
118 478 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 03-09-2026, 13:07
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бездротовий датчик відчинення

13
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
35120000-1
Системи та пристрої нагляду та охорони


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Інтелектуальний ретранслятор сигналу

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
35120000-1
Системи та пристрої нагляду та охорони


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Клавіатура

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
35120000-1
Системи та пристрої нагляду та охорони


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Бездротовий датчик руху

18
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
35120000-1
Системи та пристрої нагляду та охорони


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Бездротова вулична сирена

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
35120000-1
Системи та пристрої нагляду та охорони


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Бездротовий пожежний датчик

13
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
35120000-1
Системи та пристрої нагляду та охорони


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:24:09
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:23:55
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:23:55
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:23:55
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:23:55
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ