Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 18:15. Дата останніх змін - 25-08-2026, 18:22

Тренувальні мішені

Тренувальні мішені... Державна закупівля - UA-2026-08-25-013378-a Тренувальні мішені від замовника Військова частина А1325 від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-013378-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 18:15
по 29-08-2026, 18:20
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 18:20
по 03-09-2026, 18:20
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 15:21

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
102890
102 890 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:514,45 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1325
ЄДРПОУ:26621567 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Сергій Анатолійович
Телефон:+380637353096
E-mail:leva-71@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна, Одеська область,село Дачне,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Тренувальні мішені
102 890 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 15:21
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Мішенева установка «Гравітаційний поппер» зі сталі Hardox 500 10 мм. (або еквівалент)

3
штука
Україна Миколаївська область
по 30-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Мішень відкидна з Hardox 500 10 мм. модель №1 (або еквівалент)

6
штука
Україна Миколаївська область
по 30-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Мішень відкидна з Armox 600 5 мм. модель №2 (або еквівалент)

5
штука
Україна Миколаївська область
по 30-10-2026
35210000-9
Тренувальні мішені


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 18:22:19
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 18:16:00
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 18:16:00
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 18:16:00
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ