Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 17:05. Дата останніх змін - 25-08-2026, 17:05

Куртка вітровологозахисна зимова (вид 1)

Куртка вітровологозахисна зимова (вид 1)... Державна закупівля - UA-2026-08-25-012742-a Куртка вітровологозахисна зимова (вид 1) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-012742-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 17:05
по 29-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 00:00
по 03-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 03-09-2026, 13:05

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
5632056
5 632 056 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:28 160,28 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803709 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Палій
Телефон:380988236097
E-mail:3044@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Миколаївська область,Південноукраїнськ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
5 632 056 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 03-09-2026, 13:05
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Куртка вітровологозахисна зимова (вид 1)

1 800
штука
Україна Відповідно до документації
по 25-10-2026
35810000-5
Індивідуальне обмундирування


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 17:05:48
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 17:05:01
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 17:05:01
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ