Закупівлю оголошено - 06-09-2026, 11:26. Дата останніх змін - 06-09-2026, 11:26

Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 8/128GB Gray (SM-X626BZAREUC); Сканер Epson WorkForce DS-770II (B11B262401)

Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 8/128GB Gray (SM-X626BZAREUC); Сканер Epson WorkForce DS-770II (B11B262401)... Державна закупівля - UA-2026-09-06-000109-a Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 8/128GB Gray (SM-X626BZAREUC); Сканер Epson WorkForce DS-770II (B11B262401) від замовника Військова частина А2582 від 9/6/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-06-000109-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 06-09-2026, 11:26
по 09-09-2026, 11:24

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
304175
304 175 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина А2582
ЄДРПОУ:26606970 Досьє YouControl
Сайт:https://www.facebook.com/dshv82odshbr
Контактна особа:Аліна Чирва
Телефон:+380989262118
E-mail:chirvaa2000@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Планшети

10
штука
Україна , Запоріжжя ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSAMSUNGвід 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Роздільна здатність екрануWQXGA+ (2880х1800)від 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Технологія матриціTFTвід 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
ПроцесорSamsung Exynos 1580від 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Стандарт Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)від 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Стандарт Bluetooth5.3від 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Порт USBUSB 2.0 Type-Cвід 1Активна06-09-2026, 11:25
Операційна системаAndroidвід 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
У комплектікабель USB, стилусвід 1Активна06-09-2026, 11:25
Діагональ екранувід 13.1 до 13.1дюймАктивна06-09-2026, 11:25
Яскравість екранувід 600 до 600кандела на квадратний метрАктивна06-09-2026, 11:25
Кількість ядер процесоравід 8 до 8штукаАктивна06-09-2026, 11:25
Об'єм оперативної пам'ятівід 8 до 8гігабайтАктивна06-09-2026, 11:25
Об'єм cховищавід 128 до 128гігабайтАктивна06-09-2026, 11:25
Слот для карт пам'ятіТакАктивна06-09-2026, 11:25
Модем 3G/4G LTEТакАктивна06-09-2026, 11:25
Фронтальна камеравід 12.0 до 12.0мегапіксельАктивна06-09-2026, 11:25
Основна камеравід 13.0 до 13.0мегапіксельАктивна06-09-2026, 11:25
Емність акумулятора (мА*год)від 10090 до 10090мілліампер годАктивна06-09-2026, 11:25
Гарантійний термінвід 12 до 12місяцьАктивна06-09-2026, 11:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сканери

1
штука
Україна , Запоріжжя ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEPSONвід 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Типпротяжнівід 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
ФорматA4від 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Оптична роздільна здатність, точок на дюйм600 x 600 dpiвід 1 до 1Активна06-09-2026, 11:25
Iнтерфейс підключенняUSB 3.2 Gen 1від 1Активна06-09-2026, 11:25
Максимальне денне навантаженнявід 7000 до 7000аркушАктивна06-09-2026, 11:25
Швидкість сканування (A4, 300dpi), ст./хв.від 45 до 45сторінкаАктивна06-09-2026, 11:25
Автоматичне двостороннє скануванняТакАктивна06-09-2026, 11:25
Автоматичний подавач документівТакАктивна06-09-2026, 11:25
Місткість подавача документіввід 100 до 100аркушАктивна06-09-2026, 11:25
Гарантійний термінвід 12 до 12місяцьАктивна06-09-2026, 11:25
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:06-09-2026, 11:26:39
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:06-09-2026, 11:25:04
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка товару здійснюється на протязі 10 робочих днів після підписання договору, але не пізніше 01 грудня 2026 року. Місце поставки Товару (здійснення його прийому-передачі) – визначене Замовником відділення ТОВ «НОВА ПОШТА», м. Запоріжжя.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 11:25:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 11:25:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 11:25:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 11:25:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 11:25:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ