Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:55. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:59

«Папір офісний APRIL ARIA A4, 80г/м², 500л»

«Папір офісний APRIL ARIA A4, 80г/м², 500л»... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011887-a «Папір офісний APRIL ARIA A4, 80г/м², 500л» від замовника військова частина А 2641 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011887-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:55
по 10-09-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 16:00
по 15-09-2026, 16:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 13:47

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
129900
129 900 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:649,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А 2641
ЄДРПОУ:24982999 Досьє YouControl
Контактна особа:Свідерська Марина Костянтинівна
Телефон:+380975295457
E-mail:tender2_a2641@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Хмельницька область,Хмельницька область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
«Папір офісний APRIL ARIA A4, ...
129 900 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 13:47
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

«Папір офісний APRIL ARIA A4, 80г/м², 500л»

866
пачка
Україна Хмельницька область Хмельницька область Хмельницька область
по 26-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:59:18
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:55:53
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:55:53
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:55:53
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:55:53
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:55:53
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:55:53
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ