Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:56. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:59

USB флеш-накопичувач (Код ДК 021:2015 30230000-0 — Комп'ютерне обладнання).

USB флеш-накопичувач (Код ДК 021:2015 30230000-0 — Комп'ютерне обладнання).... Державна закупівля - UA-2026-09-04-010026-a USB флеш-накопичувач (Код ДК 021:2015 30230000-0 — Комп'ютерне обладнання). від замовника Військова частина А4942 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-010026-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:56
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 15:17

Закупівля здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану»

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
51022
51 022 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:255,11 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4942
ЄДРПОУ:26639739 Досьє YouControl
Контактна особа:Бурковський Станіслав
Телефон:380672460153
E-mail:s.burkovskyi@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
18000, Україна, Черкаська область,Черкаси, UA71080490010015879
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
USB флеш-накопичувач (Код ДК 0 ...
51 022 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 15:17
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

USB флеш-накопичувач

97
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
30230000-0
Комп’ютерне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:59:03
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:57:42
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:58:33
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ