Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:26. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:26

Багатофункціональні пристрої згідно ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Багатофункціональні пристрої згідно ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання... Державна закупівля - UA-2026-09-04-008946-a Багатофункціональні пристрої згідно ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання від замовника Рогатинська міська рада від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008946-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-011070-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:26
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
16500
16 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Рогатинська міська рада
ЄДРПОУ:04054323 Досьє YouControl
Контактна особа:Терно Марія Іванівна
Телефон:380343522360
E-mail:rohatyn.mr@rmtg.gov.ua
Місцезнаходження:
77001, Україна, Івано-Франківська область,Рогатин, вул.Галицька, будинок 65
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Багатофункціональні пристрої

1
штука
77001 , Україна , Івано-Франківська область , Рогатин , вул.Галицька, будинок 65 ,
по 14-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип друкукольоровийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:24
Максимальний формат паперуA4від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:24
Технологія друкулазернавід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:24
Тип сканераАПД 2-стороннійвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:24
Iнтерфейс мережевого підключення1000Base-T Ethernetвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:24
БрендCANONвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:24
ФаксТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Система безперервної подачі чорнила (СБПЧ)Так, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Швидкість друку, стор./хв.від 33 до 33сторінкаАктивна04-09-2026, 14:24
Друк із USB-накопичувачаТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Місткість АПДвід 50 до 50аркушАктивна04-09-2026, 14:24
Автоматичний двосторонній друкТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Панель керуванняТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Iнтерфейс підключення USBТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Гарантійний термінвід 12 до 12місяцьАктивна04-09-2026, 14:24
Wi-FiТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Додаткові картриджівід 0 до 0штукаАктивна04-09-2026, 14:24
Друк з мобільних пристроївТак, НіАктивна04-09-2026, 14:24
Максимальний об'єм друку, сторінок на місяцьвід 50000 до 50000сторінкаАктивна04-09-2026, 14:24
Ємність лотку для подачі паперувід 50 до 50аркушАктивна04-09-2026, 14:24
Ємність касетивід 250 до 250аркушАктивна04-09-2026, 14:24
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:25:53
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:25:25
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:25:28
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:25:28
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:25:28
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:25:28
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:25:28
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ