Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:16. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:16

Офісний папір формату А4 (500 аркушів) (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку)

Офісний папір формату А4 (500 аркушів) (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-008716-a Офісний папір формату А4 (500 аркушів) (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку) від замовника ЗАХІДНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2250) від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008716-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:16
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 18:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:26

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
130759
130 759 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:653,80 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ЗАХІДНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2250)
ЄДРПОУ:25575767 Досьє YouControl
Контактна особа:Хижняк Ігор
Телефон:380969582100
E-mail:i.khyzhniak@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Офісний папір формату А4 (500 ...
130 759 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:26
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Офісний папір формату А4 (500 аркушів)

948
штука
Україна Львівська область Львів
по 10-12-2026
30197630-1
Папір для друку


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:16:18
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:16:29
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:16:18
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ