Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:50. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:55

Портативні комп'ютери (ноутбуки)

Портативні комп'ютери (ноутбуки)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006737-a Портативні комп'ютери (ноутбуки) від замовника Військова частина А5086 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006737-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:50
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 14:24

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
99000
99 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:495 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5086
ЄДРПОУ:26642339 Досьє YouControl
Контактна особа:Шудра Тетяна
Телефон:380984580138
E-mail:tetianaa5086@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Портативні комп'ютери (ноутбук ...
99 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 14:24
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Портативні комп'ютери (ноутбуки)

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
30213100-6
Портативні комп’ютери


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:55:41
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:53:23
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:53:23
              Інші
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Інший
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:53:23
                Інший
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:53:23
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ