Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:40. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:43

Комп’ютер

Комп’ютер... Державна закупівля - UA-2026-09-03-011331-a Комп’ютер від замовника Військова частина А2678 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011331-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:40
по 09-09-2026, 15:45
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 15:45
по 14-09-2026, 15:45
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 11:11

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
49999
49 999 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:499,99 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2678
ЄДРПОУ:08477090 Досьє YouControl
Контактна особа:Циганик Олег Степанович
Телефон:+380322673571
E-mail:a2678@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79000, Україна, Львівська область,Львів, Львів
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Комп’ютер
49 999 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 11:11
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Комп’ютер в складі: Системний блок: Процесор AMD Ryzen 5 7600Х (100-000000593); Материнська плата ASUS PRIME A620AM-K; Ram 32Gb (2x16Gb) DDR5 16GB 5200 MHz eXceleram; Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Team (TM8FP6256G0C101); Корпус для ПК Vinga Apache-500W; Клавіатура, маніпулятор типу миша; Програмне забезпечення – Microsoft Windows 11 Pro укр, ОЕМ на DVD носії (FQC-10557).

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
30230000-0
Комп’ютерне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:43:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:40:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ