Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 14:35. Дата останніх змін - 03-09-2026, 14:35

Офісне устаткування та приладдя різне

Офісне устаткування та приладдя різне... Державна закупівля - UA-2026-09-03-009120-a Офісне устаткування та приладдя різне від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-009120-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-007011-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 14:35
по 08-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2416.67
2 416,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА
ЄДРПОУ:33290660 Досьє YouControl
Контактна особа:Єсауленко Анатолій Вікторович
Телефон:380962949917
E-mail:schoolvostok@gmail.com
Місцезнаходження:
61089, Україна, Харківська область,м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, буд. 5-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Файли для документів А4/А4+, PP 40 мкм, глянець прозорий, 100 шт

2
пачка
61089 , Україна , Харківська область , м. Харків , вул. Дванадцятого Квітня, буд. 5-А ,
з 02-09-2026 по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Орієнтація документавертикальнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Колір плівкипрозорийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Фактура поверхніглянцевавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
МатеріалPP (поліпропілен)від 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Формат аркуша паперуА4+ (215х305 мм), А4 (210х297 мм)від 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Кількість файлів в пачці100штукаАктивна03-09-2026, 14:35
Товщина плівки40мікрометрАктивна03-09-2026, 14:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий

10
пачка
61089 , Україна , Харківська область , м. Харків , вул. Дванадцятого Квітня, буд. 5-А ,
з 02-09-2026 по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колірбілийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
ФорматA4 (210х297 мм)від 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Непрозорістьвід 91 до 96відсотокАктивна03-09-2026, 14:35
Товщинавід 103 до 110мікрометрАктивна03-09-2026, 14:35
Білизна CIEвід 150 до 170відсотокАктивна03-09-2026, 14:35
Обов'язкове маркування щільності паперу на пачціТакАктивна03-09-2026, 14:35
Recycling (з вторинной сировини)НіАктивна03-09-2026, 14:35
Кількість аркушів500штукаАктивна03-09-2026, 14:35
Щільність паперу80грам на квадратний метрАктивна03-09-2026, 14:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Степлери канцелярські

1
штука
61089 , Україна , Харківська область , м. Харків , вул. Дванадцятого Квітня, буд. 5-А ,
з 02-09-2026 по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал корпусапластиквід 1Активна03-09-2026, 14:35
Скоба10від 1Активна03-09-2026, 14:35
Колір корпусучорнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
БрендBUROMAXвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Глибина скріпленнявід 45 до 45міліметрАктивна03-09-2026, 14:35
Скріплює аркушіввід 12 до 12штукаАктивна03-09-2026, 14:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ручка кулькова, неавтоматична, пластиковий корпус, пише синім, 0,7мм

20
штука
61089 , Україна , Харківська область , м. Харків , вул. Дванадцятого Квітня, буд. 5-А ,
з 02-09-2026 по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Типкульковавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Виднеавтоматичнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Матеріал корпусупластиквід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Колір чорниласинійвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:35
Товщина лінії0.7міліметрАктивна03-09-2026, 14:35
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:35:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:35:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:35:45
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:35:45
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:35:45
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:35:45
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:35:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ