Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 10:00. Дата останніх змін - 03-09-2026, 10:03

Тонер-картридж

Тонер-картридж... Державна закупівля - UA-2026-09-03-001819-a Тонер-картридж від замовника військова частина А1604 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-001819-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:00
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:57

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
18000
18 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:100 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А1604
ЄДРПОУ:08501380 Досьє YouControl
Контактна особа:Істоміна Юлія Вадимівна
Телефон:+380661485967
E-mail:y.istomina@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
25024, Україна, Херсонська область,село Чорнобаївка, військова частина А1604
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Тонер-картридж
18 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:57
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Тонер-картридж Brother TN-2090-XL

15
штука
25002 Україна Кіровоградська область м. Кропивницький
по 15-10-2026
30120000-6
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:03:44
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:00:41
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:00:41
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:00:41
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:00:41
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:00:41
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ