Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 23:36. Дата останніх змін - 02-09-2026, 23:36

Монітори

Монітори... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014683-a Монітори від замовника Військова частина А4977 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014683-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-018056-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 23:36
по 07-09-2026, 11:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
105000
105 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина А4977
ЄДРПОУ:26639679 Досьє YouControl
Контактна особа:Олег Варещук
Телефон:+380677449592
E-mail:oleh.vareshchuk@gmail.com
Місцезнаходження:
81052, Україна, Львівська область,село Старичі, -
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Монітори

7
штука
Україна , Дніпропетровська область ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендPHILIPSвід 1 до 1Активна02-09-2026, 23:35
Роздільна здатність екрануUHD (3840x2160)від 1 до 1Активна02-09-2026, 23:35
Співвідношення сторін16:9від 1 до 1Активна02-09-2026, 23:35
Технологія матриціIPSвід 1 до 1Активна02-09-2026, 23:35
Контрастність (статична)1000:1від 1 до 1Активна02-09-2026, 23:35
Настінне кріплення VESA100x100від 1 до 1Активна02-09-2026, 23:35
Кабелі в комплектіHDMIвід 1Активна02-09-2026, 23:35
Діагональ екранувід 27.0 до 27.0дюймАктивна02-09-2026, 23:35
Частота оновлення екранувід 60 до 60герцАктивна02-09-2026, 23:35
Вигнутий екранНіАктивна02-09-2026, 23:35
Яскравість екранувід 350 до 350кандела на квадратний метрАктивна02-09-2026, 23:35
DisplayPortвід 1 до 1штукаАктивна02-09-2026, 23:35
mini DisplayPortвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 23:35
HDMIвід 2 до 2штукаАктивна02-09-2026, 23:35
USBвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 23:35
USB type-Cвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 23:35
DVIНіАктивна02-09-2026, 23:35
VGA (D-Sub)НіАктивна02-09-2026, 23:35
RJ-45НіАктивна02-09-2026, 23:35
Регулювання по висоті (HAS)НіАктивна02-09-2026, 23:35
АудіовихідТакАктивна02-09-2026, 23:35
Вбудовані динамікиТакАктивна02-09-2026, 23:35
Вбудована веб-камераНіАктивна02-09-2026, 23:35
Гарантійний термінвід 24 до 24місяцьАктивна02-09-2026, 23:35
Сенсорний екранНіАктивна02-09-2026, 23:35
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:35:04
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:36:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:35:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:35:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:35:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:35:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:35:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ