Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:44. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:44

Ноутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_UBU)

Ноутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_UBU)... Державна закупівля - UA-911e25c2d30d43c38cf0cb342b38fba9 Ноутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_UBU) від замовника Військова частина А5000 від 02.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012508-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:44
по 07-09-2026, 04:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
200000
200 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина А5000
ЄДРПОУ:26640004 Досьє YouControl
Контактна особа:Стрєлюхін Олександр
Телефон:380508221436
E-mail:iskander240984@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ноутбуки

6
штука
Україна , Харківська область ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Живлення65W AC Adapterвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Операційна системаUbuntu Linuxвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
ПроцесорIntel Core i5-1334Uвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Графічний адаптерIntel Iris Xe Graphicsвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Стандарт Bluetooth5.3від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Роздільна здатність екрануFHD (1920x1080)від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Покриття екрануантибліковевід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
БрендDELLвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Стандарт Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Пропускна здатність шини пам'яті4400 MT/sвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Web - камераHD 720pвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Мова розкладки клавіатурианглійська, українськавід 1 до 2Активна02-09-2026, 16:42
Тип оперативної пам'ятіDDR5від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Тип відеокартиінтегрована графікавід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Вага1.51 - 2.0 кгвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Технологія матриціWVAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Серія процесоруIntel Core i5 13 Genвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
USB 3.2 Gen 2 Type-Aвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 16:42
HDMIТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Роз'єм для замку безпекиТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
USB 3.2 Gen 1 Type-Cвід 1 до 1штукаАктивна02-09-2026, 16:42
Об'єм накопичувача HHDвід 0 до 0гігабайтАктивна02-09-2026, 16:42
USB 3.2 Gen 2 Type-Cвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 16:42
Thunderbolt 4.0від 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 16:42
Гарантійний термінвід 36 до 36місяцьАктивна02-09-2026, 16:42
Об'єм оперативної пам'ятівід 16 до 16гігабайтАктивна02-09-2026, 16:42
Сканер відбитка пальцівТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
USB 3.2 Gen 2x2 Type-Cвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 16:42
Яскравість екранувід 250 до 250кандела на квадратний метрАктивна02-09-2026, 16:42
Оптичний приводТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Ємність батареївід 41 до 41ват-годинаАктивна02-09-2026, 16:42
Модуль TPM 2.0Так, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Підсвітка клавіатуриТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
USB 3.2 Gen 1 Type-Aвід 1 до 1штукаАктивна02-09-2026, 16:42
Gigabit Ethernet (RJ45)Так, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Сенсорний екранТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Модем 3G/4GТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Слот для карт пам'ятіТак, НіАктивна02-09-2026, 16:42
USB 2.0 Type-Aвід 1 до 1штукаАктивна02-09-2026, 16:42
VGA (D-Sub)Так, НіАктивна02-09-2026, 16:42
Об'єм накопичувача SSDвід 512 до 512гігабайтАктивна02-09-2026, 16:42
Діагональ екранувід 15.6 до 15.6дюймАктивна02-09-2026, 16:42
Частота оновлення екранувід 120 до 120герцАктивна02-09-2026, 16:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:44:34
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:43:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за товар здійснюється покупцем відповідно до ч. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України – лише за фактично отриманий товар протягом 20 (двадцяти) робочих днів, на підставі належним чином оформлених документів продавця (рахунків-фактур, видаткових накладних тощо) при наявності бюджетних призначень ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка відповідно до заявки замовника до 25.09.2026

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:43:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:43:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:43:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:43:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:43:30
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ