Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:36. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:36

Папір А4

Папір А4... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012337-a Папір А4 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3024 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012337-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:36
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 12:33

Закупівля проводиться керуючись п. 8 Постанови КМУ від 11.11.2022 № 1275 «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями) , а саме в порядку проведення спрощеної закупівлі, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі», в електронній системі закупівель.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
32928
32 928 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:164,64 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3024 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803617 Досьє YouControl
Контактна особа:Шевченко Михайло Сергійович
Телефон:380990393263
E-mail:mikhail.sh1003@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Папір А4
32 928 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 12:33
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Папір А4

224
штука
Україна Відповідно до документації
по 25-09-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:36:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:36:27
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:36:27
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ