Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:05. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:05

Моноблок ARTLINE Home G73 (G73v30) - 8 шт

Моноблок ARTLINE Home G73 (G73v30) - 8 шт... Державна закупівля - UA-2026-09-02-007383-a Моноблок ARTLINE Home G73 (G73v30) - 8 шт від замовника Державний університет "Житомирська політехніка " від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-007383-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-006440-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:05
по 07-09-2026, 07:00

Моноблок ARTLINE Home G73 (G73v30) - 8 шт Місцезнаходження замовника: 10005, Україна, Житомирська обл., Житомир, вул. Чуднівська, 103 Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» , з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» , постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» . Відповідно до п.10 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» - Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями. Країною походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран. ПЕРЕМОЖЕЦЬ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ МАЄ НАДАТИ: З метою підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, Переможець за результатами автоматичного відбору електронною системою зобов’язаний у строк, що не перевищує 4 (чотири) календарні дні з дня оприлюднення в системі Prozorro повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, надати Замовнику повний пакет документів, зазначених нижче. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦЕМ: 1. Документи щодо якості, безпеки та відповідності товару: - Копії документів, що підтверджують якість та безпеку товару, видані виробником або його офіційним представником в Україні, які є чинними на момент постачання продукції (сертифікати якості або паспорти відповідності або паспорти якості або технічні формуляри). - Сканована копія чинної Декларації про відповідність вимогам профільних Технічних регламентів України (із обов’язковим нанесенням Національного знака відповідності), які поширюються на даний вид товару, або Сертифікат відповідності. - Гарантійний лист у довільній формі за підписом уповноваженої особи Переможця про те, що товар є новим (таким, що не був у використанні, не є відновленим), оригінальним та постачається в оригінальній заводській упаковці виробника. - Оригінал або сканована копія листа (чи сертифіката партнера), виданого Переможцю безпосередньо виробником запропонованого товару або його офіційним представництвом (дистриб'ютором) в Україні. Документ має підтверджувати повноваження Переможця щодо постачання товару в обсягах та за номенклатурою даної закупівлі, а також чинність офіційної гарантії виробника на території України. 2. Економічне обґрунтування ціни за результатами торгів: Специфікація та калькуляція ціни (цінова пропозиція), перерахована Переможцем за результатами фінального відбору, з чітким розмежуванням вартості товару без ПДВ та суми ПДВ (20%), відповідно до реального податкового статусу Переможця, для можливості реєстрації бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби України. У разі ненадання Переможцем вищезазначених документів у визначений строк (4 календарні дні) на вказану юридичну або електронну адресу, або у разі надання документів, що не відповідають цим вимогам, Замовник діє на підставі абзацу 3 пункту 64 Постанови КМУ № 822 та відхиляє такого Переможця у зв'язку з відмовою від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог, установлених замовником в оголошенні. Документи мають бути надані Замовнику в один із таких способів: 1. В електронній формі: Шляхом направлення скан-копій документів, скріплених Кваліфікованим електронним підписом (КЕП) уповноваженої особи Переможця, на офіційну електронну адресу Замовника яка зазначена в електронній системі закупівель. 2. У паперовій формі: Шляхом особистої доставки або направлення кур'єрською службою оригіналів або належним чином завірених копій документів на офіційну юридичну та поштову адресу Замовника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
274800
274 800 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державний університет "Житомирська політехніка "
ЄДРПОУ:05407870 Досьє YouControl
Контактна особа:Власюк Олена Василівна
Телефон:380412241948
E-mail:elenavlassuk@gmail.com
Місцезнаходження:
10005, Україна, Житомирська область,Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 103
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Моноблоки

8
штука
10005 , Україна , Житомирська область , Житомир , ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 103 ,
по 20-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стандарт Bluetooth4.0від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Операційна системабез ОСвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Пропускна здатність шини пам'яті3200 MT/sвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Серія процесоруIntel Core i5 13 Genвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Тип оперативної пам'ятіDDR4від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
ЧіпсетIntel H610від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
В комплекті-від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Графічний адаптерIntel UHD 730від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Технологія матриціIPSвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Стандарт Wi-FiWi-Fi 5 (802.11ac)від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Роздільна здатність екрануQHD (2560x1440)від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
ПроцесорIntel Core i5-13400від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
БрендARTLINEвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:00
Роз'єм для замку безпекиТак, НіАктивна02-09-2026, 14:00
HDMIвід 1 до 1штукаАктивна02-09-2026, 14:00
USB 3.2 Gen 2 Type-Aвід 2 до 2штукаАктивна02-09-2026, 14:00
Об'єм накопичувача SSDвід 480 до 480гігабайтАктивна02-09-2026, 14:00
Потужність блока живленнявід 120 до 120ватАктивна02-09-2026, 14:00
USB 3.2 Gen 2 Type-Cвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 14:00
Мережевий адаптер (RJ45)Так, НіАктивна02-09-2026, 14:00
Слот для карт пам'ятіТак, НіАктивна02-09-2026, 14:00
VGA (D-Sub)Так, НіАктивна02-09-2026, 14:00
USB 3.2 Gen 1 Type-Aвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 14:00
Об'єм оперативної пам'ятівід 16 до 16гігабайтАктивна02-09-2026, 14:00
Web - камераТак, НіАктивна02-09-2026, 14:00
DisplayPortвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 14:00
USB 2.0 Type-Aвід 4 до 4штукаАктивна02-09-2026, 14:00
Діагональ екранувід 27.0 до 27.0дюймАктивна02-09-2026, 14:00
Сенсорний екранТак, НіАктивна02-09-2026, 14:00
USB 3.2 Gen 1 Type-Cвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 14:00
Гарантійний термінвід 38 до 38місяцьАктивна02-09-2026, 14:00
Об'єм накопичувача HHDвід 0 до 0гігабайтАктивна02-09-2026, 14:00
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено02-09-2026, 14:02:52
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:04:26
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:01:30
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться Замовником в національній валюті в безготівковому порядку шляхом перерахування коштів на рахунок Постачальника протягом 180 календарних днів на підставі видаткової накладної, яка засвідчує факт поставки Товару за наявності бюджетного фінансування. У разі затримки фінансуванн ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          180
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Строк поставки Товару: протягом 7 календарних днів з дати укладання договору, але не пізніше «20» вересня 2026 року.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:01:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:01:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:01:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:01:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:01:42
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ