Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 12:19. Дата останніх змін - 01-09-2026, 12:24

Комп’ютерне обладнання для забезпечення автоматизованих робочих місць інструкторів

Комп’ютерне обладнання для забезпечення автоматизованих робочих місць інструкторів... Державна закупівля - UA-2026-09-01-004206-a Комп’ютерне обладнання для забезпечення автоматизованих робочих місць інструкторів від замовника Військова частина А4152 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-004206-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 12:19
по 08-09-2026, 12:24
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 12:24
по 15-09-2026, 12:24
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 12:50

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275(зі змінами)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
99996
99 996 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:999,96 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4152
ЄДРПОУ:08404866 Досьє YouControl
Контактна особа:Стасюк Михайло Володимирович
Телефон:+380676428041
E-mail:v_ch_a4152@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Рівненська область,с Мала Любаша,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Комп’ютерне обладнання для заб ...
99 996 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 12:50
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ноутбук

2
штука
35009 Україна Рівненська область с.Мала Любаша Рівненський район, військова частина А4152
по 30-11-2026
30210000-4
Машини для обробки даних (апаратна частина)


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:24:24
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:19:06
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:19:06
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ