Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 17:33. Дата останніх змін - 31-08-2026, 17:33

Робочі станції (ПЕОМ)

Робочі станції (ПЕОМ)... Державна закупівля - UA-2026-08-31-011745-a Робочі станції (ПЕОМ) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-011745-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 17:33
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 11:38

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2460000
2 460 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:12 300 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803709 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Палій
Телефон:380988236097
E-mail:3044@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Миколаївська область,Південноукраїнськ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
2 460 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 11:38
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Робоча станція (ПЕОМ) ASUS NUC 14pro/RNUC14RVKU500002I/Intel Ultra 5 125H, DDR5 16GB 5600 MHz, SSD M.2 2280 512GB, NVMe, монітор 23.8" ASUS VA249HG

25
комплект
Україна Відповідно до документації
по 10-12-2026
30210000-4
Машини для обробки даних (апаратна частина)


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Робоча станція (ПЕОМ) ASUS NUC 14pro/RNUC14RVKU500002I/Intel Ultra 5 125H, DDR5 16GB 5600 MHz, SSD M.2 2280 512GB NVMe, монітор 27" ASUS ASUS VY279HGR

25
комплект
Україна Відповідно до документації
по 10-12-2026
30210000-4
Машини для обробки даних (апаратна частина)


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:33:50
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:33:15
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:33:15
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ