Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 17:00. Дата останніх змін - 28-08-2026, 17:18

Папір, папки, конверти, приладдя

Папір, папки, конверти, приладдя... Державна закупівля - UA-2026-08-28-010836-a Папір, папки, конверти, приладдя від замовника Воєнна академія імені Євгенія Березняка від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-010836-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 17:00
по 03-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:00
по 08-09-2026, 14:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 12:52

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
199400
199 400 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 994 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Воєнна академія імені Євгенія Березняка
ЄДРПОУ:14303342 Досьє YouControl
Контактна особа:Петров Віктор Олегович
Телефон:380444830198
E-mail:vdaberezniaka@gmail.com
Місцезнаходження:
04050, Україна, м. Київ,вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Папір, папки, конверти, прилад ...
199 400 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 12:52
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Папір офісний А4 80г/м (500 арк)

600
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Папір офісний А4 кольоровий, 120г/м (250 арк) (світло-зелений, блакитний)

9
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Папір офісний А3, 80г/м (500 арк)

9
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Папір офісний А3, 120г/м (500 арк)

5
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Папір офісний А3 кольоровий, 160г/м (250 арк) (світло-зелений, блакитний)

7
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Обкладинка картонна 250 мкм "під шкіру" (50шт.), блакитний

7
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Обкладинка для брошурування прозора 150 мкм (50шт.)

5
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Архівна папка Міністерства оборони України з ДСТУ, з титульною сторінкою, зав'язки, ф. А4, корінець 40мм

90
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Папка "Особова справа, Міністерство оборони України" на зав'язках, А4, 8 мм, картонна, PP-покриття

50
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Папка "Особова справа" Міністерство оборони України, зав'язки, А4, корінець 40 мм, глянець PP-покриття

50
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Файл для документів, А4 , 40мкм, 100 штук в упаковці BUROMAX

20
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Папка тиснення "До підпису", Nebraska, темно-синя (срібло)

5
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Конверт поштовий С4 /229х324 мм/ СКЛ крафт з розширенням

500
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Конверт поштовий С4 /229х324 мм/ СКЛ крафт без розширення

250
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Конверт С5 з розширенням (0+0) СКЛ крафт

500
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Конверт С5 без розширення (0+0) СКЛ крафт

250
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Плівка для ламінування BUROMAX 100мкм A4 216-303 мм 

7
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Плівка для ламінування 80мкм, A3 (303х426мм), 100 штук BUROMAX

7
пачка
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Дошка магнітно-маркерна 90 х 120 см

8
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Пакувальний крафтпапір обгортковий 125 г/м2, рулон 84 х 500 см

5
штука
Україна Відповідно до документації
з 14-09-2026 по 31-10-2026
30190000-7
Офісне устаткування та приладдя різне


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:17:04
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:16:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:16:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:16:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:16:11
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:16:11
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:16:11
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ