Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 14:49. Дата останніх змін - 25-08-2026, 14:49

30233000-1 Пристрої для зберігання та зчитування даних

30233000-1 Пристрої для зберігання та зчитування даних... Державна закупівля - UA-2026-08-25-008875-a 30233000-1 Пристрої для зберігання та зчитування даних від замовника ГОЛОВНИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕКТРОННО-КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВУЗОЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3077) від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-008875-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 14:49
по 31-08-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:00
по 03-09-2026, 16:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 14:14

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
18392.8
18 392,80 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:91,96 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ГОЛОВНИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕКТРОННО-КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВУЗОЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3077)
ЄДРПОУ:08803804 Досьє YouControl
Контактна особа:Дмитро Хоменко
Телефон:380672003340
E-mail:tk3077@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. 30233000-1 Пристрої для ...
18 392,80 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 14:14
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Твердотільний запам'ятовувальний пристрій накопичувач SSD 512GB (спеціального призначення) або еквівалент

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
30230000-0
Комп’ютерне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Жорсткий диск 3.5" 1 ТВ (спеціального призначення) або еквівалент

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
30230000-0
Комп’ютерне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Модуль пам'яті PRO 16GB DDR4-3200 (спеціального призначення) або еквівалент

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
30230000-0
Комп’ютерне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:49:18
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:49:15
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:49:15
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:49:15
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:49:15
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:49:15
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ