Закупівлю оголошено - 11-08-2026, 16:05. Дата останніх змін - 11-08-2026, 16:05

БФП лазерний, монохромний, А4, 80 000 ст./міс., 40 ст./хв., Ethernet, дуплекс, 2-ст. АПД, з додатковим картриджем у комплекті

БФП лазерний, монохромний, А4, 80 000 ст./міс., 40 ст./хв., Ethernet, дуплекс, 2-ст. АПД, з додатковим картриджем у комплекті... Державна закупівля - UA-2026-08-11-010638-a БФП лазерний, монохромний, А4, 80 000 ст./міс., 40 ст./хв., Ethernet, дуплекс, 2-ст. АПД, з додатковим картриджем у комплекті від замовника Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України від 8/11/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-11-010638-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-07-14-013037-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 11-08-2026, 16:05
по 18-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
8484088
8 484 088 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України
ЄДРПОУ:43315529 Досьє YouControl
Сайт:http://just-dnipro.gov.ua
Контактна особа:Ткаченко Марина Анатоліївна
Телефон:+380567134097
E-mail:dniproise@ukr.net
Місцезнаходження:
49619, Україна, Дніпропетровська область,місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 21А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

БФП лазерний, монохромний, А4, 80 000 ст./міс., 40 ст./хв., Ethernet, дуплекс, 2-ст. АПД, з додатковим картриджем у комплекті

320
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , місто Дніпро , вулиця Володимира Винниченка, будинок 2; 25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Театральна, буд. 6/7; 69095, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 105 (другий поверх) (із заносом у склади) ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендKONICA MINOLTA, CANON, PANTUM, XEROX, KYOCERA, HP, BROTHERвід 1 до 1Активна11-08-2026, 15:59
Технологія друкулазернавід 1 до 1Активна11-08-2026, 15:59
Тип друкумонохромнийвід 1 до 1Активна11-08-2026, 15:59
Максимальний формат паперуA4від 1 до 1Активна11-08-2026, 15:59
Iнтерфейс мережевого підключення1000Base-T Ethernet, 100Base-TX Ethernetвід 1 до 1Активна11-08-2026, 15:59
Тип сканераАПД 2-сторонній, планшетнийвід 2 до 2Активна11-08-2026, 15:59
Максимальний об'єм друку, сторінок на місяцьвід 80000 до 100000сторінкаАктивна11-08-2026, 15:59
Швидкість друку, стор./хв.від 40 до 45сторінкаАктивна11-08-2026, 15:59
Iнтерфейс підключення USBТакАктивна11-08-2026, 15:59
Wi-FiТак, НіАктивна11-08-2026, 15:59
Автоматичний двосторонній друкТакАктивна11-08-2026, 15:59
Система безперервної подачі чорнила (СБПЧ)НіАктивна11-08-2026, 15:59
Ємність лотку для подачі паперувід 100 до 150аркушАктивна11-08-2026, 15:59
Ємність касетивід 250 до 350аркушАктивна11-08-2026, 15:59
Місткість АПДвід 50 до 150аркушАктивна11-08-2026, 15:59
Друк з мобільних пристроївТак, НіАктивна11-08-2026, 15:59
Друк із USB-накопичувачаТак, НіАктивна11-08-2026, 15:59
Панель керуванняТакАктивна11-08-2026, 15:59
ФаксТак, НіАктивна11-08-2026, 15:59
Додаткові картриджі1штукаАктивна11-08-2026, 15:59
Гарантійний термінвід 12 до 36місяцьАктивна11-08-2026, 15:59
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 16:05:34
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 15:59:28
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          90
          Умови доставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Протягом 20 (двадцяти) робочих днів з моменту подання Замовником письмової заявки на електронну адресу Постачальника, але в будь-якому випадку не пізніше 30 листопада 2026 року.

          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          Способи підтвердження:
          Документ
          Електронна банківська гарантія , Постачальник не пізніше дати укладення цього Договору вносить забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді безвідкличної, безумовної електронної банківської гарантії у розмірі 5% (п’яти відсотків) від ціни цього Договору. Строк дії такої банківської гарантії має перевищувати строк дії цього Договору не менше ніж на 31 (тридцять один) календарний день, та діяти щонайменше до 31 січня 2027 року включно. Банківська гарантія повинна бути оформлена відповідно до вимог чинного законодавства України, підписана КЕП/ЕЦП повноважної особи банку-гаранта та містити зобов’язання банку виплатити Замовнику грошову суму забезпечення у разі невиконання або неналежного виконання Постачальником своїх зобов'язань за цим Договором, за першою письмовою вимогою Замовника без необхідності надання будь-яких інших документів чи доведення факту порушення. Замовник не повертає забезпечення виконання договору (стягує кошти за банківською гарантією на користь Замовника) у разі: порушення Постачальником строків поставки Товару (або його частини) на строк понад 10 календарних днів; поставки Товару неналежної якості, некомплектного або такого, що не відповідає технічним характеристикам; односторонньої відмови від Договору Замовником (розірвання Договору в повному обсязі або в частині) з вини Постачальника. Замовник повертає забезпечення виконання договору Постачальнику після повного і належного виконання ним своїх зобов’язань за цим Договором (у разі якщо воно не було стягнуто, а також у разі визнання Договору недійсним судом, але не пізніше ніж протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня закінчення строку дії Договору або підписання фінальної видаткової накладної, що підтверджує повне виконання зобов'язань.
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          31
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 11-08-2026, 15:59:25
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ