Закупівлю оголошено - 01-06-2026, 17:17. Дата останніх змін - 04-06-2026, 18:01

Машини для обробки даних (апаратна частина) Планшет

Машини для обробки даних (апаратна частина) Планшет... Державна закупівля - UA-2026-06-01-011949-a Машини для обробки даних (апаратна частина) Планшет від замовника Військова частина А5042 від 6/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-06-01-011949-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-06-01-015196-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-06-2026, 17:17
по 05-06-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-06-2026, 00:00
по 10-06-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Cкасовано

Спрощена закупівля
Статус:Торги відмінено
Бюджет:
75000
75 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:375 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5042
ЄДРПОУ:26640429 Досьє YouControl
Контактна особа:Куделя Євгеній
E-mail:evgeniykydelya@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
2

Інформація про скасування закупівлі

Протокол відміни закупівлі/лоту або визнання таким, що не відбувся.pdf

Статус:

Виконано

Опис скасування закупівлі/лоту:

Відпала потреба у закупівлі зазначеного товару за технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі, що викладені у тендерній документації.

Причина скасування закупівлі/лоту:

Дата:

04-06-2026, 17:59

Документи:

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Планшет
75 000 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Планшет

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
30210000-4
Машини для обробки даних (апаратна частина)


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-06-2026, 17:20:42
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-06-2026, 17:19:47
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-06-2026, 17:19:47
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-06-2026, 17:19:47
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-06-2026, 17:19:47
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ