Закупівлю оголошено - 16-04-2026, 12:25. Дата останніх змін - 07-05-2026, 14:59

Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення... Державна закупівля - UA-2026-04-16-005801-a Джерела безперебійного живлення від замовника ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ від 4/16/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-04-16-005801-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-04-15-016203-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 16-04-2026, 12:25
по 22-04-2026, 00:00

Поставка Товару – Запорізька область, м. Запоріжжя за місцезнаходженням Покупця (відповідно до умов Договору), одною партією, в строк до 10 (десяти) календарних днів з дня набрання чинності договором. Доставка Товару повинна проводитися автотранспортом Учасника, або іншим способом за рахунок Учасника. Вимоги до Товару: товар має бути в належній упаковці; упаковка без порушень цілісності, чиста. Упаковка повинна захищати предмет закупівлі від пошкоджень або псування під час перевезення (доставки). Учасник гарантує, що за Договором Поставки він не буде пропонувати Замовнику до постачання товар, що походить з російської федерації, республіки білорусь, ісламської республіки іран та/або ввезений на митну територію з російської федерації, республіки білорусь, ісламської республіки іран.

Причини скасування:
  • Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Закупівля не відбулась
Бюджет:
274800
274 800 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ
ЄДРПОУ:42348993 Досьє YouControl
Контактна особа:Людмила Романенко
Телефон:+380612399628, +380612399629
E-mail:l.romanenko@mel.dbr.gov.ua
Місцезнаходження:
72316, Україна, Запорізька область,м. Мелітополь, вул. Індустріальна, буд. 89
5
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Джерела безперебійного живлення

60
штука
Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя, за адресою місцезнаходження Покупця. Конкретне місце поставки Товару узгоджується при підписанні Договору. ,
по 15-05-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Гарантійний термінвід 24 до 24місяцьАктивна16-04-2026, 12:24
ДисплейНіАктивна16-04-2026, 12:24
Автоматичне регулювання напруги (AVR)ТакАктивна16-04-2026, 12:24
Інтерфейсні портиUSBвід 1Активна16-04-2026, 12:24
Форма вихідної напругиапроксимована синусоїдавід 1 до 1Активна16-04-2026, 12:24
Потужність активнавід 360 до 360ватАктивна16-04-2026, 12:24
Максимальна вихідна потужністьвід 700 до 700вольт-амперАктивна16-04-2026, 12:24
Типлінійно-інтерактивнийвід 1 до 1Активна16-04-2026, 12:24
Форм-факторкласичний (tower)від 1 до 1Активна16-04-2026, 12:24
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:16-04-2026, 12:25:25
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:16-04-2026, 12:24:20
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата належним чином поставленого та прийнятого Товару здійснюється Покупцем протягом 10 (десяти) робочих днів з наступного дня після підписання Сторонами накладної/видаткової накладної шляхом перерахування грошових коштів в національній валюті України на розрахунковий рахунок Постачальника, за умо ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Учасника
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ФОП "Лугавцова Ганна Федорівна"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 05-05-2026 по 08-05-2026
          Статус:
          рішення анульовано замовником або органом оскарження
          Контактна інформація:
          Україна, Львівська область, селище Немирів, вулиця Яворівська будинок 4, 81013, Тарас Митник
          Остаточна пропозиція:
          270 000 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          05-05-2026, 09:04
          Інформація про Учасника
          Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙПІМОЛ"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 29-04-2026 по 02-05-2026
          Статус:
          кваліфікаційна комісія відмовила переможцю
          Причина дискваліфікації:
          Контактна інформація:
          Україна, Одеська область, Одеса, вул. Церковна, будинок 19, 65003, Ковальчук Ігор
          Остаточна пропозиція:
          169 200 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Інформація про Учасника
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІД­ПО­ВІД­АЛЬ­НІ­СТЮ «ЮДІТРЕЙД»   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 29-04-2026 по 02-05-2026
          Статус:
          рішення анульовано замовником або органом оскарження
          Контактна інформація:
          Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Соборності 19В, 36000, Зоя Керекелиця
          Остаточна пропозиція:
          227 088 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          29-04-2026, 16:03
          Інформація про Учасника
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВ "АНКЛАВ І К"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 07-05-2026 по 12-05-2026
          Статус:
          рішення анульовано замовником або органом оскарження
          Контактна інформація:
          Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СЕРПНЯ, будинок 62, 61072, Олег Юрченко
          Остаточна пропозиція:
          273 600 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          07-05-2026, 12:50
          Інформація про Учасника
          Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІД­ПО­ВІД­АЛЬ­НІ­СТЮ «ЮДІТРЕЙД»   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 05-05-2026 по 08-05-2026
          Статус:
          кваліфікаційна комісія відмовила переможцю
          Причина дискваліфікації:
          Контактна інформація:
          Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Соборності 19В, 36000, Зоя Керекелиця
          Остаточна пропозиція:
          227 088 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Інформація про Учасника
          Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 24-04-2026 по 29-04-2026
          Статус:
          кваліфікаційна комісія відмовила переможцю
          Причина дискваліфікації:
          Контактна інформація:
          Україна, Харківська область, місто Харків, САЛТІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 43, 61038, Денис Яковлев
          Остаточна пропозиція:
          132 120 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Інформація про Учасника
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙПІМОЛ"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 24-04-2026 по 29-04-2026
          Статус:
          рішення анульовано замовником або органом оскарження
          Контактна інформація:
          Україна, Одеська область, Одеса, вул. Церковна, будинок 19, 65003, Ковальчук Ігор
          Остаточна пропозиція:
          169 200 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          24-04-2026, 12:12
          Інформація про Учасника
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 22-04-2026 по 25-04-2026
          Статус:
          рішення анульовано замовником або органом оскарження
          Контактна інформація:
          Україна, Харківська область, місто Харків, САЛТІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 43, 61038, Денис Яковлев
          Остаточна пропозиція:
          132 120 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          22-04-2026, 09:11
          Інформація про Учасника
          Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВ "АНКЛАВ І К"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 07-05-2026 по 12-05-2026
          Статус:
          кваліфікаційна комісія відмовила переможцю
          Причина дискваліфікації:
          Контактна інформація:
          Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СЕРПНЯ, будинок 62, 61072, Олег Юрченко
          Остаточна пропозиція:
          273 600 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Інформація про Учасника
          Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ФОП "Лугавцова Ганна Федорівна"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 07-05-2026 по 12-05-2026
          Статус:
          кваліфікаційна комісія відмовила переможцю
          Причина дискваліфікації:
          Контактна інформація:
          Україна, Львівська область, селище Немирів, вулиця Яворівська будинок 4, 81013, Тарас Митник
          Остаточна пропозиція:
          270 000 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          132 120 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          16-04-2026, 15:03:23
          Документи:
          Тип документа:

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙПІМОЛ"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          169 200 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          16-04-2026, 12:42:59
          Документи:
          Тип документа:

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІД­ПО­ВІД­АЛЬ­НІ­СТЮ «ЮДІТРЕЙД»   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          227 088 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          20-04-2026, 14:29:31
          Документи:
          Тип документа:

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ФОП "Лугавцова Ганна Федорівна"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          270 000 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          20-04-2026, 17:35:33
          Документи:
          Тип документа:

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "АНКЛАВ І К"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          273 600 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          16-04-2026, 13:23:32
          Документи:
          Тип документа:

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ