Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 21:35. Дата останніх змін - 03-09-2026, 21:35

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон... Державна закупівля - UA-2026-09-03-015144-a Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-015144-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-018737-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 21:35
по 08-09-2026, 00:00

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон. АЗС Постачальника, через які здійснюватиметься відпуск Товару, повинні забезпечувати Замовнику можливість цілодобового отримання дизельного палива (Євро 5) та бензину А-95 (Євро 5) за талонами/скретч-картками/паливними картками під час експлуатації транспортних засобів Замовника. З урахуванням фактичних маршрутів руху та місць перебування транспортних засобів Замовника, у тому числі шкільних автобусів, Постачальник повинен забезпечити можливість цілодобового відпуску Товару на діючих АЗС у м. Звягель, м. Коростень та м. Олевськ, таким чином, щоб заправлення транспортних засобів могло здійснюватися без необхідності істотного відхилення від фактичного маршруту руху виключно з метою заправлення. Постачальник повинен мати розгалужену мережу діючих АЗС по Україні та забезпечити фактичну можливість отримання Товару Замовником на АЗС, доступних під час виконання основних маршрутів транспортних засобів Замовника. АЗС, на яких здійснюватиметься відпуск Товару, повинні працювати цілодобово та забезпечувати відпуск Замовнику паливно-мастильних матеріалів за талонами/скретч-картками/паливними картками номіналом 5 л, 10 л, 15 л, 20 л та 40 л. Постачальник повинен мати законні підстави для забезпечення Замовнику відпуску Товару на зазначених АЗС. Постачальник повинен бути емітентом (власником) талонів/паливних карток або мати належні правові підстави для їх реалізації та забезпечення відпуску Товару Замовнику. Учасник у складі пропозиції повинен надати інформацію про АЗС, на яких буде забезпечено відпуск Товару Замовнику, із зазначенням населеного пункту, адреси АЗС та режиму її роботи. Строк поставки Товару: Постачальник зобов’язаний передати талони протягом 3-х календарних днів після отримання Заявки від Замовника, але не пізніше 30.09.2026 року, а відпуск Товару здійснити у період, вказаний у Заявці. Оплата: оплата за поставлений Товар здійснюється Замовником впродовж 7 (семи) банківських днів з моменту приймання-передачі талонів/паливних карток, на підставі належно оформлених первинних документів (видаткової накладної та Акта приймання-передачі Товару), залежно від обсягів реального фінансування, передбаченого в кошторисі Замовника, відповідно до помісячних бюджетних призначень.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2358000
2 358 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:41860521 Досьє YouControl
Сайт:http://emilchyn.osv.org.ua/
Контактна особа:Наталія Саган
Телефон:+380414921268
E-mail:41860521@ukr.net
Місцезнаходження:
11201, Україна, Житомирська область,селище Ємільчине, вулиця Військова, 9
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дизельне паливо (Євро 5), талон

21 200
літр
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вулиця Військова,9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна03-09-2026, 21:33
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна03-09-2026, 21:33
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна03-09-2026, 21:33
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна03-09-2026, 21:33
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна03-09-2026, 21:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бензин А-95 (Євро 5), талон

5 000
літр
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вулиця Військова,9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна03-09-2026, 21:33
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна03-09-2026, 21:33
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна03-09-2026, 21:33
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна03-09-2026, 21:33
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 21:35:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 21:33:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 21:33:18
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 21:33:18
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 21:33:18
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 21:33:18
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 21:33:18
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ