Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 10:47. Дата останніх змін - 03-09-2026, 10:47

Електрична енергія, з розподілом

Електрична енергія, з розподілом... Державна закупівля - UA-2026-09-03-003105-a Електрична енергія, з розподілом від замовника Славутська гімназія № 1 Славутської міської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-003105-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-002066-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:47
по 08-09-2026, 09:50

Термін постачання з 01.09.2026 по 31.12.2026 р. Формульне ціноутворення: Ціна за 1 кВт·год (Ц) розраховується за формулою: Ц = (Црдн +Впост + Тосп + Тоср) х 1,2 де: • 1,2 — коефіцієнт, що враховує податок на додану вартість (ПДВ). У разі зміни ставки ПДВ згідно із законодавством, цей коефіцієнт змінюється автоматично без укладання додаткових угод. • Црдн — фактична середньозважена ціна купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН) в ОЕС України за розрахунковий період (календарний місяць), грн/кВт·год без ПДВ. Ця ціна оприлюднюється ДП «Оператор ринку» на офіційному вебсайті (https://www.oree.com.ua/). • Впост — вартість послуг Постачальника (маржа Постачальника). Є фіксованою величиною, яка включає всі витрати Постачальника на обслуговування Споживача та прибуток Постачальника. Впост становить: ___________ грн/кВт·год (без ПДВ). Ця величина не змінюється протягом строку дії Договору, якщо інше не узгоджено Сторонами шляхом підписання Додаткової угоди. • Тосп — тариф на послуги з передачі електричної енергії, встановлений Регулятором (НКРЕКП) для оператора системи передачі (НЕК «Укренерго») на відповідний розрахунковий період, грн/кВт·год без ПДВ. • Тоср — тариф на послуги з розподілу електричної енергії, встановлений Регулятором (НКРЕКП) для оператора системи розподілу (відповідного Обленерго) на відповідний розрахунковий період та відповідний клас напруги, грн/кВт·год без ПДВ.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
175000
175 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Славутська гімназія № 1 Славутської міської ради
ЄДРПОУ:26514222 Досьє YouControl
Сайт:http://sl1school.km.ua
Контактна особа:Тетяна Кононюк
Телефон:+380673896716
E-mail:tanya2508k@ukr.net
Місцезнаходження:
30000, Україна, Хмельницька область,м.Славута, Вул. Покровська, будинок 12
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Електрична енергія, з розподілом

16 800
кіловат-година
30000 , Україна , Хмельницька область , місто Славута , вул. Покровська, буд.12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ EN 50160:2023, та іншим вимогам згідно держстандартутаквід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:45
Послуги розподілу включеноТакАктивна03-09-2026, 10:45
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:47:44
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:45:34
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          . Оплата за електричну енергію здійснюється, в наступному порядку: - повний розрахунок за поставлену електричну енергію у відповідному розрахунковому періоді Споживач здійснює оплату згідно виставленого Постачальником рахунку на оплату, на підставі підписаного Сторонами Акта приймання-передачі елект ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Постачання електроенергії безперервно з 01 вересня 2026 00:00 до 31 грудня 2026 00:00 за умовами договору.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          122
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:45:35
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:45:35
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:45:35
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:45:35
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:45:35
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ