Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 16:15. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:16

09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)

09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)... Державна закупівля - UA-2026-09-01-009670-a 09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку) від замовника Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-009670-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 16:15
по 07-09-2026, 13:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 13:00
по 17-09-2026, 13:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 18-09-2026, 14:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
123000000
123 000 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:615 000 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Забезпечення пропозиції:1 230 000 UAH Отримати банківську гарантію
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"
ЄДРПОУ:00032112 Досьє YouControl
Контактна особа:Воронцова Тетяна Василівна
Телефон:380442478026
E-mail:TKorost@eximb.com
Місцезнаходження:
03150, Україна, Київська область,Київ, 03150, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 127
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
09310000-5 електрична енергія ...
123 000 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 18-09-2026, 14:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)

11 023 200
кіловат-година
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2028
09310000-5
Електрична енергія


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:16:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:15:59
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:15:59
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:15:59

              Електронні тендерні вимоги

              1. Забезпечення тендерних пропозицій
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту 09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
              Підтверджується, що
              1 - Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
              1
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Статус: Активна
              Дата створення: 01-09-2026, 16:15:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ