Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:38. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:38

Дизельне паливо (Євро 5), налив

Дизельне паливо (Євро 5), налив... Державна закупівля - UA-2026-08-31-008847-a Дизельне паливо (Євро 5), налив від замовника КП "ЕЛУАШ" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-008847-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-009756-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:38
по 03-09-2026, 09:00

Умови доставки: Постачальник здійснює поставку товару на умовах DDP (ІНКОТЕРМС 2020) за адресами Замовника: вул. Володимира Грищенка, 23, вул. Зачиняєва, 4 у м. Запоріжжя. Умови оплати: Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, зазначений у Договорі, на підставі оформленої належним чином видаткової накладної, підписаної уповноваженими представниками обох сторін, після отримання Замовником бюджетних призначень на підставі ст. ст. 48, 49 Бюджетного кодексу України, протягом 60 календарних днів з дня отримання бюджетних призначень на предмет даного Договору на свій реєстраційний рахунок. Постачальник повинен передати (поставити) Замовнику Товар, якість якого повинна відповідати ДСТУ 7688:2015 та іншим діючим в Україні стандартам, технічним умовам, нормативам та/або іншим умовам, зразкам (еталонам), що встановлюють вимоги до якості марок Товару, що підтверджується паспортом якості та/або сертифікатом якості і сертифікатом відповідності та/або свідоцтвом про визнання відповідності. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
3014333.33
3 014 333,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КП "ЕЛУАШ"
ЄДРПОУ:03345018 Досьє YouControl
Контактна особа:Лиска Наталія Анатоліївна
Телефон:061 2314455
E-mail:NATALIYA_LYSKA@UKR.NET
Місцезнаходження:
69035, Україна, Запорізька область,Запоріжжя, м.Запоріжжя, вул. Володимира Грищенка, 23
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дизельне паливо (Євро 5), налив

40 000
літр
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Володимира Грищенка, 23, вул. Зачиняєва, 4 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїналиввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна31-08-2026, 15:37
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна31-08-2026, 15:37
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна31-08-2026, 15:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:38:05
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:37:36
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, зазначений у Договорі, на підставі оформленої належним чином видаткової накладної, підписаної уповноваженими представниками обох сторін, після отримання Замовником бюджетних призна ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          60
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється за заявкою Замовника, протягом 3-х робочих днів з моменту отримання Заявки. Заявка направляється Замовником у будь-який спосіб, а саме: поштою, електронною поштою, засобами мобільного зв’язку. Кінцевий строк (термін) поставки (передачі) Товару: з моменту укладення догово ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          На дату укладення Договору Постачальником надається Замовнику оригінал банківської гарантії як забезпечення виконання Договору в розмірі 5 відсотків від вартості Договору в національній валюті України – гривні. Банківська гарантія повинна свідчити про безумовний та безвідкличний обов'язок банку-гаранта сплатити на користь Замовника повну суму банківської гарантії, яка визначена Договором, за вимогою Замовника, у разі порушення Постачальником умов договору щодо строків поставки Товару, порушення Постачальником умов договору щодо якості поставки Товару, невиконання (часткового виконання) умов договору Постачальником. Строк сплати коштів за банківською гарантією: за цією гарантією банк-гарант безвідклично зобов’язаний сплатити Замовнику (бенефіціару) суму гарантії протягом 5 робочих днів після дня отримання гарантом письмової вимоги бенефіціара про сплату суми гарантії. Замовник повертає Банківську гарантію як забезпечення виконання Договору у строк 5 календарних днів у разі настання однієї або декількох обставин, а саме: - після виконання Постачальником Договору; - після розірвання Договору, за умови відсутності претензій у Сторін; - за рішенням суду, що набрало законної сили, щодо повернення забезпечення Договору у випадку визнання результатів запиту пропозицій постачальників недійсними або цього Договору нікчемним.
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія забезпечення договору
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Банківська гарантія повинна діяти з дати її видачі, але не пізніше дати укладення Договору та строк дії банківської гарантії виконання Договору повинен перевищувати строк дії Договору не менше ніж на 30 календарних днів.
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:36
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ