Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 13:44. Дата останніх змін - 31-08-2026, 13:44

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон... Державна закупівля - UA-2026-08-31-005641-a Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон від замовника 6 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-005641-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-006691-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 13:44
по 03-09-2026, 08:00

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон Вимоги щодо талонів: термін дії талонів не менше 12 (дванадцяти) місяців У разі необхідності (обмін талонів старого зразку на талони нового зразку, закінчення терміну дії талонів, дефекти талонів тощо) Учасник/Постачальник забезпечує протягом п'яти робочих днів безкоштовний обмін талонів рівнозначного номіналу без врахування коливання ціни, як протягом дії Договору так і впродовж терміну дії талонів. Закупівля з урахуванням Постанови КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» (зі змінами), забезпечення транспорту Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів військових формувань, їх з’єднань, військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою. Учасник повинен мати мережу АЗС (у користуванні або оренді або у власності) розташованих у радіусі не більше 5 км від м. Шахтарське, Синельниківського району, а також в інших населених пунктах Дніпропетровської області з цілодобовим режимом відпуску палива, які мають відповідні чинні дозвільні документи на право оптової/роздрібної торгівлі пальним, для забезпечення Замовнику постійної готовності до виконання дій за призначенням, виконання заходів з ліквідації наслідків НС (НП) гасіння пожеж, рятування людей, ліквідації наслідків аварій, катастроф, інших видів небезпечних подій, що становлять загрозу життю або здоров'ю населення

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
101190
101 190 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:6 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ЄДРПОУ:38101636 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Свічкар
Телефон:+380502700726
E-mail:o.svichkar@dsns.gov.ua
Місцезнаходження:
51400, Україна, Дніпропетровська область,м. Павлоград, вул. Героїв Рятувальників, буд. 6
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дизельне паливо (Євро 5), талон

1 000
літр
51400 , Україна , Дніпропетровська область , м. Павлоград , вул. Героїв Рятувальників, буд. 6 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:43
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна31-08-2026, 13:43
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна31-08-2026, 13:43
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна31-08-2026, 13:43
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна31-08-2026, 13:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бензин А-95 (Євро 5), талон

370
літр
51400 , Україна , Дніпропетровська область , м. Павлоград , вул. Героїв Рятувальників, буд. 6 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:43
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна31-08-2026, 13:43
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна31-08-2026, 13:43
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна31-08-2026, 13:43
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 13:44:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 13:43:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:43:51
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:43:51
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:43:51
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:43:51
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:43:51
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ