Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 16:19. Дата останніх змін - 28-08-2026, 16:19

09130000-9 — Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), картка, Бензин А-95 (Євро 5), картка)

09130000-9 — Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), картка, Бензин А-95 (Євро 5), картка)... Державна закупівля - UA-2026-08-28-010304-a 09130000-9 — Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), картка, Бензин А-95 (Євро 5), картка) від замовника Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-010304-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-011938-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 16:19
по 02-09-2026, 00:00

1. Поставка товару Покупцю здійснюється через паливну картку (електронна паливна картка) через стаціонарну мережу АЗС Постачальника (цілодобово, враховуючи вихідні та святкові дні). 2. Термін дії паливної картки (електронної паливної картки) на паливо не менше 6-ти місяців, від дати отримання Покупцем (від моменту останнього зарахування літрів на паливну картку або електронний кабінет), з можливістю подальшого обміну їх на нові паливної картки (електронні картки) з новим строком дії по його закінченні. При цьому, Покупець може на протязі 2 (двох) робочих днів до закінчення терміну дії або після, звернутися до Постачальника для їх заміни (подовження терміну дії). Постачальник у такому випадку зобов’язаний протягом 2 (двох) календарних днів замінити паливні картки (подовжити термін дії). 3. Паливо повинно бути сертифікованим, мати відповідні сертифікати якості, паспорти та відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро5» та ДСТУ 7688:201 Дизельне паливо за стандартом палива Євро 5. 4. Паливні картки (електронні картки) повинні діяти по всій території України на фірмових АЗС Учасника або інших партнерських АЗС, які будуть обслуговувати ці картки. На кожній АЗС Учасника має бути в наявності даний вид палива. 5. Учасник повинен надати список діючих АЗС, який налічує не менше 10 заправок у місті Києві (одна з яких за віддаленістю від вул.Дегтярівська, 36, не більше 10,0 км. (по проїзній частині), з можливістю одночасної заправки не менше 4-х одиниць транспортних засобів, даним одним видом автомобільного палива, та не менше 250 заправок на території України з врахуванням партнерських договорів, Обов’язковою умовою є наявність АЗС учасника у кожному обласному центрі України (без врахування тимчасово окупованих територій та територій областей на яких ведуться активні бойові дії). З метою належного виконання своїх обов’язків Постачальника за даним Договором, у разі вимкнення електропостачання, для безперебійної роботи повинен мати генераторну установку на АЗС та забезпечений працюючим інтернет провайдером для можливості отримання палива за електронними паливними картками при аварійних відключеннях світла). Для підтвердження, Учасник, що надав найкращу пропозицію, в складі тендерної пропозиції повинен надати, перелік усіх АЗС Учасника із зазначенням їх повної точної адреси та виду палива, яке реалізується (згідно проекту Додатку Договору поставки). 6. У разі вимкнення електропостачання, АЗС повинні бути забезпечені генераторами, для безперебійної роботи, з можливістю заправки автомобілів Замовник відхиляє пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник: пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1127369
1 127 369 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість»
ЄДРПОУ:37854297 Досьє YouControl
Контактна особа:Скворцова Ольга Геннадіївна
Телефон:380445862431
E-mail:Olha.Skvortsova@ukroboronprom.com
Місцезнаходження:
04119, Україна, Київська область,Київ, вул. Дегтярівська 36
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дизельне паливо (Євро 5), картка

3 200
літр
Україна , Київська область , Київ ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїкарткавід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:19
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:19
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна28-08-2026, 16:19
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна28-08-2026, 16:19
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна28-08-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бензин А-95 (Євро 5), картка

13 500
літр
Україна , Київська область , Київ ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїкарткавід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:19
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:19
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна28-08-2026, 16:19
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна28-08-2026, 16:19
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:19:13
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:19:08
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Дата виставлення рахунку
          Опис:

          Розрахунки за Товари здійснюються Покупцем на наступних умовах: 80 % вартості партії Товару — авансовий платіж протягом 10 (десяти) робочих днів від дати виставлення рахунка

          Тип оплати:
          Аванс
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          80
          Період (днів):
          10
          Подія:
          Інша подія
          Опис:

          Оплата залишкової суми у розмірі 20 % вартості поставленої партії Товару здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів від дати реєстрації Постачальником усіх належним чином оформлених податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до Податкового код ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          20
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Здійснення оплати
          Опис:

          Поставка Товару відбувається за умови здійснення Покупцем передплати в розмірі 80 % від суми вартості партії Товару — протягом 10 (десяти) робочих днів від дати виставлення рахунка

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:19:09
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:19:09
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:19:09
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:19:09
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:19:09
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ