Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 15:06. Дата останніх змін - 28-08-2026, 15:06

Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон

Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон... Державна закупівля - UA-2026-08-28-008429-a Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон від замовника КП Яворівської міської ради "Житлокомунсервіс" від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-008429-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-010061-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 15:06
по 02-09-2026, 11:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1385182.83
1 385 182,83 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КП Яворівської міської ради "Житлокомунсервіс"
ЄДРПОУ:37288833 Досьє YouControl
Контактна особа:Соломко Назарій Ігорович
Телефон:+380325921067
E-mail:kpgks@ukr.net
Місцезнаходження:
81000, Україна, Львівська область,Яворів, вул. Січових Стрільців, 13
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дизельне паливо (Євро 5), талон

15 770
літр
81000 , Україна , Львівська область , Яворів , вул. Січових Стрільців, 13 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:02
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна28-08-2026, 15:02
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна28-08-2026, 15:02
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна28-08-2026, 15:02
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна28-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бензин А-95 (Євро 5), талон

2 770
літр
81000 , Україна , Львівська область , Яворів , вул. Січових Стрільців, 13 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:02
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна28-08-2026, 15:02
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна28-08-2026, 15:02
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна28-08-2026, 15:02
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:02:08
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:06:12
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем суми згідно наданого Постачальником рахунку на оплату Товару (далі - рахунок) та підписаної Сторонами видаткової накладної. Покупець зобов’язується повністю оплатити вартість переданого у його власність (поставленого) Товару протягом 30 (тридц ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Учасник повинен гарантувати змогу Покупцеві заправки на АЗС у м. Яворів, селищі Краковець та селищі Немирів Яворівського району Львівської області. Строк (термін) поставки (передачі) Товарів: Товари поставляються за цим Договором протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати подання заявки. Право влас ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:02:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:02:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:02:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:02:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:02:06
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ