Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 12:57. Дата останніх змін - 27-08-2026, 12:57

09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 – Дизельне паливо (ЄВРО 5 АЗС WOG)

09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 – Дизельне паливо (ЄВРО 5 АЗС WOG)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-005676-a 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 – Дизельне паливо (ЄВРО 5 АЗС WOG) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-005676-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-006482-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 12:57
по 03-09-2026, 08:00

Дизельне паливо, в талонах. За своїми характеристиками і показниками повинно відповідати вимогам ДСТУ 7688:2015 Паливо дизельне Євро 5. Якість товару на дизельне паливо в момент поставки повинна бути підтверджена копіями сертифікатів відповідності, та паспорт якості на паливо, що пропонуються до постачання. Постачальник забезпечує контроль якості кожної партії пального, що постачається та своєчасну заміну неякісного товару. Талони номіналом 10л, 15л, 20л, 30л, 40л. Поставка товару на підставі заявки Замовника та заключеного договору до 31.12.2026 року.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
76540
76 540 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради
ЄДРПОУ:01526394 Досьє YouControl
Сайт:http://narko.zt.ua
Контактна особа:Валентина Тарасюк
Телефон:+380412438361
E-mail:narkozt@i.ua
Місцезнаходження:
12440, Україна, Житомирська область,Житомирський р-н, с. Зарічани
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дизельне паливо

1 000
літр
12440 , Україна , Житомирська область , Житомир. район, с.Зарічани , Бердичівське шосе, 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна27-08-2026, 12:57
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна27-08-2026, 12:57
БрендWOGвід 1 до 1Активна27-08-2026, 12:57
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна27-08-2026, 12:57
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна27-08-2026, 12:57
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна27-08-2026, 12:57
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 12:57:47
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 12:57:20
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата проводиться після отримання товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Товар передається у вигляді талонів, на підставі видаткової накладної номіналом 10 літрів, 15 літрів, 20 літрів, 30 літрів, 40 літрів, протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту підписання Договору.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:57:21
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:57:21
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:57:21
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:57:21
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:57:21
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ