Закупівлю оголошено - 29-07-2026, 11:48. Дата останніх змін - 29-07-2026, 11:48

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон... Державна закупівля - UA-2026-07-29-004113-a Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 7/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-07-29-004113-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-07-29-004521-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-07-2026, 11:48
по 03-08-2026, 09:00

Для більш раціонального використання та економії нафтопродуктів предмету закупівлі (Бензин А95) та Дизельне паливо (Євро 5), АЗС Учасника торгів повинен мати власну, орендовану або партнерську АЗС, що мають знаходитись та розташовані на відстані не більше 25 км від Замовника. Наявність автозаправних станцій Учасника на території: 1. м.Первомайськ, Первомайський район м. Южноукраїнськ Вознесенський району, або смт. Арбузинка, розташування яких не повинно перевищувати встановлену мінімальну відстань від Замовника до АЗС учасника. 2. Учасник повинен мати можливість здійснювати відпуск товарів по талонах, картах, скрейтч-картах, талонах тощо зі строком дії останніх не менше 12 місяців з моменту надання Замовнику. Номінал обсягу поставки товару в талонах повинен становити 10,15,20 літрів. 3. Учасник надає в складі пропозиції гарантійний лист про продовження строку дії або заміні карток, скрейтч-карток, тощо у випадку закінчення строку дії останніх на інші картки того ж номіналу

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
222500
222 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:41230700 Досьє YouControl
Контактна особа:Вдов Микола
Телефон:+380977110516
E-mail:kyltyra2017@ukr.net
Місцезнаходження:
55325, Україна, Миколаївська область,Первомайський р-н. с. Благодатне, вул. Ювілейна, буд. 16
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Дизельне паливо (Євро 5), талон

2 000
літр
Україна , Миколаївська область , с. Благодатне ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна29-07-2026, 11:47
Мінімальне цетанове число49від 1 до 1Активна29-07-2026, 11:47
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015ТакАктивна29-07-2026, 11:47
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна29-07-2026, 11:47
Відповідність ДСТУ 7688:2015ТакАктивна29-07-2026, 11:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Бензин А-95 (Євро 5), талон

500
літр
Україна , Миколаївська область , с. Благодатне ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна29-07-2026, 11:47
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна29-07-2026, 11:47
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна29-07-2026, 11:47
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна29-07-2026, 11:47
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-07-2026, 11:48:24
      Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
      Подія:
      Поставка товару
      Тип оплати:
      Пiсляоплата
      Тип днів:
      Банківські
      Розмір оплати(%):
      100
      Період (днів):
      30
      Умови доставки:
      Подія:
      Підписання договору
      Тип доставки:
      Повторювана поставка
      Тип днів:
      Робочі
      Розмір доставки (%):
      100
      Період (днів):
      156
      +-
      Пропозиції

      Електронні тендерні вимоги

      1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
      Підтверджується, що
      1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
      Статус: Активна
      Дата створення: 29-07-2026, 11:47:28
      Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
      Статус: Активна
      Дата створення: 29-07-2026, 11:47:28
      Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
      Статус: Активна
      Дата створення: 29-07-2026, 11:47:28
      2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
      При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 29-07-2026, 11:47:28
      При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 29-07-2026, 11:47:28
      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ