Закупівлю оголошено - 28-05-2026, 11:04. Дата останніх змін - 05-06-2026, 12:24

Бензин А-95 (Євро 5), талон

Бензин А-95 (Євро 5), талон... Державна закупівля - UA-2026-05-28-003240-a Бензин А-95 (Євро 5), талон від замовника ДП Енергоринок від 5/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-28-003240-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-05-28-001968-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-05-2026, 11:04
по 02-06-2026, 12:00

Постачальник повинен мати власні (або партнерські) АЗС в м. Києві (не менше 2 (двох) АЗС) на відстані, що не перевищує 5 км від місцезнаходження Покупця (м. Київ, вул. Симона Петлюри, 27)/

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
472000
472 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДП Енергоринок
ЄДРПОУ:21515381 Досьє YouControl
Контактна особа:Сушко Людмила Володимирівна
Телефон:+380445945972
E-mail:sushko@er.gov.ua
Місцезнаходження:
01032, Україна, Київська область,місто Київ, вул. Симона Петлюри, 27
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бензин А-95 (Євро 5), талон

8 000
літр
00000 , Україна , м. Київ , місто Київ , за місцем знаходження АЗС Постачальника ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна28-05-2026, 11:00
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна28-05-2026, 11:00
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна28-05-2026, 11:00
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна28-05-2026, 11:00
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-05-2026, 11:03:53
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-05-2026, 11:00:01
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Дата виставлення рахунку
          Опис:

          Покупець зобов’язується здійснити попередню оплату у розмірі 100% загальної вартості Товару шляхом безготівкового перерахування коштів протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання рахунку-фактури від Постачальника

          Тип оплати:
          Аванс
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Здійснення оплати
          Опис:

          Відпускні облікові картки (талони) видаються Постачальником Покупцю протягом 3 (трьох) робочих днів після оплати Покупцем вартості Товару відповідно до наданого рахунку-фактури.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВ "ВЄНТУС РЕСУРС"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 02-06-2026 по 05-06-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Київська область, Фастівський р-н, селище міського типу Чабани, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 162, 08162, Зленко Олександр
          Остаточна пропозиція:
          459 200 UAH,без ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          03-06-2026, 13:33
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-05-28-003240-a-a1
          551 040 UAH
          Ціна договору
          459 200 UAH
          Ціна договору без ПДВ

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ТОВ "ВЄНТУС РЕСУРС"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          459 200 UAH, без ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          01-06-2026, 11:42:11
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕТРОЛ ПАРТНЕР"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          462 800 UAH, без ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          02-06-2026, 09:14:19
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Електронні тендерні вимоги

          1. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-05-2026, 11:00:00
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-05-2026, 11:00:00
          2. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-05-2026, 11:00:00
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-05-2026, 11:00:00
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-05-2026, 11:00:00
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ