Період оскарження умов закупівлі - по 24-05-2026, 00:00
| Статус: | Завершена закупівля |
| Бюджет: | 7 026 000 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 35 130 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Забезпечення пропозиції: | 140 520 UAH |
| Замовник: | Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради |
| ЄДРПОУ: | 14151464 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Козловцева Ірина Валеріївна |
| Телефон: | +380385445628 |
| E-mail: | zak@teplovik.org |
| Місцезнаходження: | 31101, Україна, Хмельницька область,Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4 |
4 |
ПРОТОКОЛ №73 ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ Комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради «27 травня 2026 р. м. Старокостянтинів Порядок денний: 1. Про розгляд тендерної пропозиції учасника ТОВ «МБ Енергія» у відкритих торгах на закупівлю Природний газ код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо» №UA-2026-05-19-011635-а згідно «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості) та Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон на відповідність вимогам тендерної документації. 2. Про затвердження повідомлення з вимогою про усунення виявлених під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «МБ Енергія» невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією на закупівлю ТОВ «МБ Енергія» у відкритих торгах на закупівлю Природний газ код ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо», номер закупівлі № UA-2026-05-19-011635-а та оприлюднення повідомлення з вимогою про усунення виявлених під час розгляду тендерної пропозиції невідповідностей в електронній системі закупівель згідно з вимогами Закону та Особливостей. У ході розгляду питання 1 порядку денного: Розкриття тендерних пропозицій відбулось 27 травня 2026 року автоматично електронною системою закупівель відразу після закінчення подання пропозицій. В закупівлі взяв участь 1 (один) учасник: За результатами найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією визнана остаточна пропозиція учасника ТОВ «МБ Енергія». Під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «МБ Енергія» у процедурі закупівлі № UA-2026-05-19-011635-а виявлено наступні невідповідності: 1. Учасником у складі тендерної пропозиції, не надано довідку довільній формі про відсутність перешкод в укладенні майбутнього договору про закупівлю відповідно до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», за підписом уповноваженої особи учасника (для товариств з обмеженою або додатковою відповідальністю) відповідно до додатку 1 розділу 1 до тендерної документації ; 2. Учасником у складі тендерної пропозиції, не надано довідку про виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), за наступною формою згідно додатку 1 розділу 1 до тендерної документації «Кваліфікаційні критерії та інформація про спосіб їх підтвердження». У ході розгляду питання 2 порядку денного: Пунктом 43 Особливостей визначено, що якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. На виконання наведеної вище норми необхідно оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей учасником ТОВ «МБ Енергія» у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій. Враховуючи викладене, Уповноважена особа ВИРІШИЛА: 1. Затвердити повідомлення з вимогою про усунення виявлених під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «МБ Енергія» невідповідностей в інформації та / або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та / або подання яких передбачалося тендерною документацією на закупівлю Природний газ код ДК 021:2015- 2015 09120000-6 – Газове паливо», № UA-2026-05-19-011635-а 2. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей учасником МБ Енергія» у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.