Закупівлю оголошено - 07-05-2026, 13:28. Дата останніх змін - 25-05-2026, 23:15

Бензин А-95 Євро (ТАЛОНИ)

Бензин А-95 Євро (ТАЛОНИ)... Державна закупівля - UA-2026-05-07-007689-a Бензин А-95 Євро (ТАЛОНИ) від замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦИРК УКРАЇНИ" від 5/7/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-07-007689-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-05-07-008985-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-05-2026, 13:28
по 12-05-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
400000
400 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦИРК УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:02174618 Досьє YouControl
Контактна особа:Гречишнікова Крістіна Володимирівна
Телефон:380633197887
E-mail:kristen.lawyer.94@gmail.com
Місцезнаходження:
01135, Україна, м. Київ,пл. Галицька, будинок 2
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бензин А-95 (Євро 5), талон

5 000
літр
Україна , м. Київ ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна07-05-2026, 13:24
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна07-05-2026, 13:24
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна07-05-2026, 13:24
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна07-05-2026, 13:24
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено07-05-2026, 13:25:02
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:07-05-2026, 13:28:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:07-05-2026, 13:24:25
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Здійснення оплати
          Опис:

          Закупівля товару здійснюється відповідно до потреб Замовника протягом строку дії договору. Оплата здійснюється шляхом післяоплати протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання Замовником видаткової накладної та рахунку-фактури.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВ "Маршал-Кард"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 12-05-2026 по 15-05-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Харківська область, Чугуїв, Харківська 151, 63503, Спорнік Олексій Едуардович
          Остаточна пропозиція:
          340 200 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          13-05-2026, 17:07
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-05-07-007689-a-a1
          340 200 UAH
          Ціна договору
          283 500 UAH
          Ціна договору без ПДВ

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ТОВ "Маршал-Кард"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          340 200 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          11-05-2026, 18:51:10
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          1. Відповідність екологічним нормам
          Підтверджується, що
          Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Підтверджується, що
          На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "ВЄНТУС РЕСУРС"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          350 400 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          11-05-2026, 16:25:41
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          1. Відповідність екологічним нормам
          Підтверджується, що
          Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Підтверджується, що
          На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРІОН НАВІТЕК"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          367 200 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          11-05-2026, 15:44:33
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          1. Відповідність екологічним нормам
          Підтверджується, що
          Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Підтверджується, що
          На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.
          Доказ:
          Документ

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ФОП КОНОВЧЕНКО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          369 000 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          11-05-2026, 13:56:20
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          1. Відповідність екологічним нормам
          Підтверджується, що
          Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Підтверджується, що
          На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          Приватне підприємство «Укрпалетсистем»   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          373 500 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          11-05-2026, 18:32:04
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          1. Відповідність екологічним нормам
          Підтверджується, що
          Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Підтверджується, що
          На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕТРОЛ ПАРТНЕР"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          379 800 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          11-05-2026, 17:36:04
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          1. Відповідність екологічним нормам
          Підтверджується, що
          Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Підтверджується, що
          На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:24:43
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:24:43
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:24:43
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:24:43
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:24:43
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Відповідність екологічним нормам
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право вимагати в учасників підтвердження відповідності пропонованих ними товарів, послуг чи робіт екологічним та іншим характеристикам, встановленим у тендерній документації. При встановленні таких характеристик замовник зобов'язаний зазначити в тендерній документації перелік маркувань, протоколів випробувань, декларацій або сертифікатів, які можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі встановленим характеристикам. Усі маркування, протоколи випробувань та сертифікати мають бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим визначеним законодавством способом
          Підтверджується, що
          1 - Учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує відповідність запропонованого пального вимогам чинних ДСТУ.
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:28:21
          1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
          Підтверджується, що
          1 - На підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник надає інформацію у довільній формі (довідка або інший документ), що підтверджує наявність власних або партнерських автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск пального за талонами.
          Статус: Активна
          Дата створення: 07-05-2026, 13:28:21
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ