Період оскарження умов закупівлі - по 25-04-2026, 00:00
| Статус: | Завершена закупівля |
| Бюджет: | 151 800 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 759 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця |
| ЄДРПОУ: | 02071211 Досьє YouControl |
| Сайт: | https://www.hneu.edu.ua |
| Контактна особа: | Олена Барановська |
| Телефон: | +380577021076 |
| E-mail: | deptender@hneu.edu.ua |
| Місцезнаходження: | 61165, Україна, Харківська область,м. Харків, проспект Науки, 9-А |
2 |
Під час розгляду тендерної пропозиції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС» (Ідентифікаційний код в ЄДР – 44355507) (далі – ТОВ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС»), відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), щодо її відповідності вимогам тендерної документації, виявлено такі невідповідності в інформації та/або документах, що подані цим учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції: 1) ЗГІДНО З ВИМОГАМИ ПІДПУНКТУ 1.3.3 ПУНКТУ 1 РОЗДІЛУ ІІІ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, а саме файлів (які мають бути відкриті для загального доступу, не містити паролів), з документами, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації (інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі). ЗГІДНО З ВИМОГАМИ ПІДПУНКТУ 7 ПУНКТУ 2 ДОДАТКУ 1 ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, встановленим замовником, а саме: для підтвердження можливості отримання Товару з партнерських АЗС учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції оригінал листа від власника(ків) чи операторів партнерської(их) АЗС, вказаних у довідці, виданий учаснику, не більше ніж за 30 днів до дати оголошення про проведення цих торгів, про гарантований та безперебійний відпуск палива по талонам та зразку запропонованого учасником. На оригінал листа накладається кваліфікований (КЕП)/удосконалений (УЕП) електронний підпис уповноваженої особи, що його підписала у форматі, що дає можливість перевірити КЕП/УЕП. Тендерна пропозиція ТОВ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС» містить Гарантійний лист №2704/4 від 27.04.2026р. від Фізичної особи-підприємець ВОРОНКОВА ВІКТОРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА де гарантується безумовне та безперебійне здійснення відпуску пального на АЗС протягом дії талонів, що пропонуються учасником ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС» відповідно до оголошення про закупівлю № UA-2026-04-20-011437-a, однак відсутня(ій) довідка(гарантійний лист) від ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» згідно з інформацією наведеною в довідці Вих. № 2704-26 від 27.04.2026р. «Перелік АЗС по Україні» та договору поставки № МТ10/08/09/2023 від 08.09.2023 року. ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗГЛЯДУ тендерної пропозиції та прийняття замовником рішення за результатами її розгляду відповідно до Особливостей, згідно із Законом, учаснику – ТОВ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС» відповідно до пункту 43 Особливостей, згідно з частиною дев’ятою статті 26 Закону, необхідно виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у тендерній пропозиції, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель, – надати документ(ти) відповідно до вимог підпункту 7 пункту 2 додатку 1 до тендерної документації.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.