Закупівлю оголошено - 08-04-2026, 11:46. Дата останніх змін - 16-04-2026, 10:50

Бензин

Бензин... Державна закупівля - UA-2026-04-08-004930-a Бензин від замовника Комунальне підприємство "Авангардкомунсервіс" Авангардівської селищної ради від 4/8/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-04-08-004930-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-04-08-005001-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-04-2026, 11:46
по 13-04-2026, 00:00

Бензин

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
107800
107 800 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне підприємство "Авангардкомунсервіс" Авангардівської селищної ради
ЄДРПОУ:36518741 Досьє YouControl
Контактна особа:Мокан Сергій Євгенович
Телефон:+380487044014
E-mail:avankomser@gmail.com
Місцезнаходження:
67806, Україна, Одеська область,селище міського типу Авангард, вулиця Фруктова, будинок 4/1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Бензин

1 400
літр
67806 , Україна , Одеська область , селище міського типу Авангард , вулиця Фруктова, будинок 4/1 ,
по 31-05-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 7687:2015ТакАктивна08-04-2026, 11:42
Спосіб реалізаціїталонвід 1 до 1Активна08-04-2026, 11:42
БрендОККОвід 1 до 1Активна08-04-2026, 11:42
Октанове число (за дослідним методом)95від 1 до 1Активна08-04-2026, 11:42
Вміст сірки — не більше 10 мг/кгТакАктивна08-04-2026, 11:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:08-04-2026, 11:45:58
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:08-04-2026, 11:42:46
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за кожну партію Товару здійснюються в безготівковій формі протягом 5 банківських днів з дати підписання Покупцем видаткової накладної

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови доставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Розрахунки за кожну партію Товару здійснюються в безготівковій формі протягом 5 банківських днів з дати підписання Покупцем видаткової накладної

          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ПП "ОККО-СЕРВІС"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 13-04-2026 по 16-04-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Львівська область, Стрийський район, селище Славсько, вулиця Франка Івана, будинок 14 А, 82660, Ростислав Бугель
          Остаточна пропозиція:
          107 520 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          13-04-2026, 12:50
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-04-08-004930-a-b1
          107 520 UAH
          Ціна договору
          89 600 UAH
          Ціна договору без ПДВ

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ПП "ОККО-СЕРВІС"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          107 520 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          10-04-2026, 13:56:05
          Документи:
          Тип документа:

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ