Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 15:25. Дата останніх змін - 25-08-2026, 15:34

Кистьові бинти та налокітники для ДЮСШІ «Шанс»

Кистьові бинти та налокітники для ДЮСШІ «Шанс»... Державна закупівля - UA-2026-08-25-009958-a Кистьові бинти та налокітники для ДЮСШІ «Шанс» від замовника Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-009958-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-011885-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 15:25
по 29-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 00:00
по 03-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 03-09-2026, 13:29

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
10000
10 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
ЄДРПОУ:26476487 Досьє YouControl
Контактна особа:Жук Юлія
Телефон:380444625922
E-mail:yz.tender@ukr.net
Місцезнаходження:
02098, Україна, м. Київ,М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Кистьові бинти та налокітники ...
10 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 03-09-2026, 13:29
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кистьові бинти та налокітники для ДЮСШІ «Шанс»

8
пара
01001 Україна м. Київ вул. Богдана Хмельницького 51-Б
по 30-09-2026
37440000-4
Інвентар для фітнесу


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:31:50
      Інші
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Інший
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:29:29
        Інший
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:29:29
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:29:29
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:29:29

                  Електронні тендерні вимоги

                  1. Строк дії тендерної пропозиції
                  Застосовується до:
                  Учасника процедури
                  Стосується:
                  Закупівлі
                  Законодавство:
                  Детальний опис:
                  Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
                  Підтверджується, що
                  1 - Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
                  120
                  Пошук... день
                  день
                  Статус: Активна
                  Дата створення: 25-08-2026, 15:31:14
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ