Закупівлю оголошено - 14-08-2026, 11:07. Дата останніх змін - 14-08-2026, 11:10

Спортивні товари та інвентар

Спортивні товари та інвентар... Державна закупівля - UA-2026-08-14-003315-a Спортивні товари та інвентар від замовника Військова частина А5088 від 8/14/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-14-003315-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-14-004029-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 14-08-2026, 11:07
по 27-08-2026, 07:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 07:00
по 03-09-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 12:46

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
38145
38 145 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:381,45 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5088
ЄДРПОУ:26642492 Досьє YouControl
Контактна особа:Парубець Денис Володимирович
Телефон:+380964277295
E-mail:uo_a5088@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79048, Україна, Львівська область,Львів, військове містечко № 318
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Спортивні товари та інвентар
38 145 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 12:46
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Захист корпусу та стегон

1
штука
Україна Львівська область в/м 318
по 30-10-2026
37400000-2
Спортивні товари та інвентар


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Маківара Lev Spert55*35*10 см велика ручна ПВХ Чорний/Синій

2
штука
Україна Львівська область в/м 318
по 30-10-2026
37400000-2
Спортивні товари та інвентар


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Маківара тай-пед Zelart BO-1339 Чорно-білий

1
штука
Україна Львівська область в/м 318
по 30-10-2026
37400000-2
Спортивні товари та інвентар


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Боксерський мішок

1
штука
Україна Львівська область в/м 318
по 30-10-2026
37400000-2
Спортивні товари та інвентар


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Турнік-бруси настінний InterAtletika ST

2
штука
Україна Львівська область в/м 318
по 30-10-2026
37400000-2
Спортивні товари та інвентар


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Гімнастичний мат Tia-Sport

4
штука
Україна Львівська область в/м 318
по 30-10-2026
37400000-2
Спортивні товари та інвентар


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:14-08-2026, 11:10:15
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:14-08-2026, 11:07:34
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:14-08-2026, 11:07:34
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ