Закупівлю оголошено - 06-09-2026, 22:05. Дата останніх змін - 06-09-2026, 22:05

Приладдя для венепункції та забору крові

Приладдя для венепункції та забору крові... Державна закупівля - UA-2026-09-06-000717-a Приладдя для венепункції та забору крові від замовника Державна установа «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова Національної Академії Медичних Наук України." від 9/6/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-06-000717-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-06-000281-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 06-09-2026, 22:05
по 10-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
460458.44
460 458,44 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державна установа «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова Національної Академії Медичних Наук України."
ЄДРПОУ:02012094 Досьє YouControl
Контактна особа:Видріна Владлена Адольфівна
Телефон:380990495006
E-mail:tender_igb2026@ukr.net
Місцезнаходження:
65061, Україна, Одеська область,Одеса, ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР, будинок 49/51
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шприц інсуліновий U-40, 1мл, з інтегрованою голкою 29G

20 000
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Концентрація інсулінуU-40від 1Активна06-09-2026, 22:02
ТипІнсуліновийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип кріплення голкиІнтегрована голкавід 1Активна06-09-2026, 22:02
Розмір голки, Gвід 29.0 до 29.0одиницяАктивна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 1.0 до 1.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприц інсуліновий U-100, 0,5 мл, з інтегрованою голкою 29G

60 880
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Концентрація інсулінуU-100від 1Активна06-09-2026, 22:02
ТипІнсуліновийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип кріплення голкиІнтегрована голкавід 1Активна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 0.5 до 0.5мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна06-09-2026, 22:02
Розмір голки, Gвід 29.0 до 29.0одиницяАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 10 мл, з ковпачком для блокування голки, голка в комплекті

16 750
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип3-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиНіАктивна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 20 мл, з ковпачком для блокування голки, голка в комплекті

21 600
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип3-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 20.0 до 20.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиНіАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 2 мл, з ковпачком для блокування голки, голка в комплекті

38 650
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип3-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиНіАктивна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 5 мл, з ковпачком для блокування голки, голка в комплекті

40 950
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип3-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиНіАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 10 мл, з ковпачком для блокування голки, з двома голками

10 000
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип2-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 2 мл, з ковпачком для блокування голки, з двома голками

12 600
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип2-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 5 мл, з ковпачком для блокування голки, з двома голками

8 400
штука
Україна , Одеська область , Одеса , Французький бульвар 49/51 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Тип2-х компонентнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна06-09-2026, 22:02
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна06-09-2026, 22:02
СтерильністьТакАктивна06-09-2026, 22:02
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність додаткової голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна06-09-2026, 22:02
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна06-09-2026, 22:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:06-09-2026, 22:04:44
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:06-09-2026, 22:03:34
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за отриманий товар здійснюються протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання замовником бюджетного фінансування на розрахунковий рахунок.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 22:04:02
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 22:04:02
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 22:04:02
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 22:04:02
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 22:04:02
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ