Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 18:40. Дата останніх змін - 04-09-2026, 18:40

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування... Державна закупівля - UA-2026-09-04-013471-a Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №15 ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-013471-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-016344-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 18:40
по 09-09-2026, 09:00

Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, не є Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1202102.8
1 202 102,80 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №15 ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
ЄДРПОУ:26199074 Досьє YouControl
Контактна особа:Ліна Маковецька
Телефон:+38631440280
E-mail:uokl15tender@gmail.com
Місцезнаходження:
04070, Україна, Київська область,м. Київ, вул. Г.Сковороди, 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

3 300
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір канюлі20Gвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 18:38
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина катетера, мм32міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Катетер внутрішньовенний 14G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

100
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір канюлі14Gвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 18:38
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина катетера, мм45міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

5 270
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір канюлі22Gвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 18:38
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина катетера, мм25міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування

600
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір канюлі18Gвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 18:38
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина катетера, мм45міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єднання Luer Lock, без подовжувача

4 800
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Тип з'єднанняLuer lockвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Тип пакуванняІндивідуальневід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, назальні кінчики прямі

780
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова групаДорослівід 1Активна04-09-2026, 18:38
Форма назальних кінчиківПрямавід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВисокопотоковийНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність кисневої магістраліТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Клейонка медична підкладна, 0.75 х 50 м, тип А, гумовотканинна, рулон

2
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір0,75 х 50від 1Активна04-09-2026, 18:38
ТипAвід 1Активна04-09-2026, 18:38
МатеріалГумотканева тканинавід 1Активна04-09-2026, 18:38
ПризначенняМедичнавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Кількість використанняБагаторазовавід 1Активна04-09-2026, 18:38
ПакуванняРулонвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Комплекти операційного покриття: комплект хірургічний на черевній порожнині, вид: прямокутне, довжина: 200 см, ширина: 160 см, матеріал: СМС, з адгез. краєм, комплектація: бічна кишеня, маска медична, халат захисний, шапочка, бахіли, адгез. утримувач

100
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид основного покриттяПрямокутневід 1Активна04-09-2026, 18:38
ПризначенняКомплект хірургічний на черевній порожнинівід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовлення основного покриттяСМСвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Вид захисту обличчяМаска медичнавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Вид одягуХалат захиснийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір одягуLвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовлення халатуСМС+Спанбонд ламінованийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність додаткових елементів захистуШапочкавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Додаткові комплектаціїАдгезивний утримувач шнуравід 1Активна04-09-2026, 18:38
Вид комплектуКомплект покриття операційного та комплекту одягувід 1Активна04-09-2026, 18:38
Наявність покриття (операційне/хірургічне)ТакАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина основного покриття (операційне/хірургічне)200сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина основного покриття (операційне/хірургічне)160сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність основного покритя35грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність у основоного покриття адгезивного краюТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність отвору в покриттіТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість покриттів в комплекті8штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність чохлаНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність бічної кишеніТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість кишень в комплекті2штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність серветки поглинаючоїНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність захисту для обиччяТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність одягу в комплектіТакАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність одягу45грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість одиниць одягу в комплекті3штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність бахіл в комплектіТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість пар бахіл в комплекті3параАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність адгезивної стрічкиТакАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість адгезивних стрічок2штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність марлевої серветкиНіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна04-09-2026, 18:38
Стерильність комплектуТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Спанбонд ламінований, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 230-250х150-170 см, щільність матеріалу від 45 г/м²

500
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовленняСпанбонд ламінованийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина, смвід 230.0 до 250.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина, смвід 150.0 до 170.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність матеріалу, г/м²від 45.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 250-270х150-170 см, щільність матеріалу від 35 г/м²

2 500
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовленняСМСвід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина, смвід 250.0 до 270.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина, смвід 150.0 до 170.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність матеріалу, г/м²від 35.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 110-130х70-90 см, щільність матеріалу від 35 г/м²

2 500
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовленняСМСвід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина, смвід 110.0 до 130.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина, смвід 70.0 до 90.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність матеріалу, г/м²від 35.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 70-90х50-70 см, щільність матеріалу від 35 г/м²

500
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовленняСМСвід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина, смвід 70.0 до 90.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина, смвід 50.0 до 70.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність матеріалу, г/м²від 35.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Чохол одноразовий, стерильний, довжина 240 - 260 см, ширина 10 - 20 см, спосіб фіксації клейка смужка

500
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб фіксаціїКлейка смужкавід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
Довжина, смвід 240.0 до 260.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина, смвід 10.0 до 20.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Спанбонд ламінований, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 110-130х70-90 см, щільність матеріалу від 45 г/м²

2 300
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна04-09-2026, 18:38
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовленняСпанбонд ламінованийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина, смвід 110.0 до 130.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Ширина, смвід 70.0 до 90.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність матеріалу, г/м²від 45.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Маски медичні(крім захисних): одноразові, стерильні, для дорослих, кріплення маски: на гумових петлях, довжина кисневої трубки: 200-220 см, клапани(отвори) видиху, сумісні з небулайзером

300
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовавід 1 до 1Активна04-09-2026, 18:38
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна04-09-2026, 18:38
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1 до 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Довжина кисневої трубкивід 200.0 до 220.0сантиметрАктивна04-09-2026, 18:38
Клапани(отвори) видихуТакАктивна04-09-2026, 18:38
Сумісність з небулайзеромТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Маска киснева одноразова, нестерильна, розмір :4, доросла

2 800
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір4одиницяАктивна04-09-2026, 18:38
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Респіратор одноразовий, універсальний, FFP3, клапан видиху, НЕРА фільтр

2 000
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
ПризначенняУніверсальнийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Тип маскиНапівлицьовавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Клас захистуFFP3від 1Активна04-09-2026, 18:38
Клапан видихуТакАктивна04-09-2026, 18:38
НЕРА фільтрТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Леза для мікротомів для гістологічних зрізів, одноразові, низький профіль, зносостійкість: 50-60 блоків, матеріал: нержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцності, кут заточки 35.0°, довжина: 80.0мм, висота: 8.0мм, товщина: 0.25мм

200
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВикористанняОдноразовевід 1Активна04-09-2026, 18:38
ПризначенняДля гістологічних зрізіввід 1Активна04-09-2026, 18:38
Тип профілюНизький профільвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Зносостійкість одного леза для біопсійного, операційного матеріалу50-60 блоківвід 1Активна04-09-2026, 18:38
Матеріал виготовуванняНержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцностівід 1Активна04-09-2026, 18:38
Форма заточки ріжучої кромкиНерівномірний трійний спуск (Тризуб)від 1 до 1Активна04-09-2026, 18:38
ПакуванняКонтейнервід 1Активна04-09-2026, 18:38
Форма кутів лезапрямокутнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 18:38
Кут заточки,градус35градус [одиниця кута]Активна04-09-2026, 18:38
Довжина80міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Висота8міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Товщина0.25міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість в коробці (контейнері)50штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці

11 200
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовавід 1Активна04-09-2026, 18:38
МатеріалСпанбондвід 1Активна04-09-2026, 18:38
РозмірУніверсальнийвід 1Активна04-09-2026, 18:38
ПакуванняІндивідуальне, Груповевід 1Активна04-09-2026, 18:38
КріпленняРезинкавід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліетилен, кріплення: Гумки(Резинки), нестерильні, щільність матеріалу: 26-30 г/м2

7 000
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалПоліетиленвід 1 до 1Активна04-09-2026, 18:38
КріпленняРезинки, Гумкавід 1Активна04-09-2026, 18:38
ТипНизьківід 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 18:38
Щільність матеріалу, мкм, г/м2від 26.0 до 30.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Набор гінекологічний: склад: Шпатель гінекологічний (тип Ейра): 1 шт., дз.вагін.:розм. M - 1 шт.,щіт. гінек. цервів.:1 шт., пел. гігіен.:1 шт., бахіли:1 пара, рук. мед.:розм. M - 1 пара, скло предметне:2 шт., аплікатор ватний:1 шт.;

400
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Шпатель гінекологічний (тип Ейра)1 шт.від 1Активна04-09-2026, 18:38
Дзеркало вагінальнерозмір M - 1 шт.від 1Активна04-09-2026, 18:38
Щіточка гінекологічна цервікальна1 шт.від 1Активна04-09-2026, 18:38
Пелюшка гігієнічна1 шт.від 1Активна04-09-2026, 18:38
Бахіли1 паравід 1Активна04-09-2026, 18:38
Рукавички медичнірозмір M - 1 паравід 1Активна04-09-2026, 18:38
Скло предметне2 шт.від 1Активна04-09-2026, 18:38
Аплікатор ватний1 шт.від 1Активна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Пов'язка гідроколоїдна розмір (10см*10см) №1

50
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ альгінатом кальцію та іонами сріблавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір10х10від 1Активна04-09-2026, 18:38
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна04-09-2026, 18:38
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Товщина2міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Бактерицидна діяТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Прозора основаТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність перфораційТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Пов'язка гідроколоїдна розмір 15см*18см №1

100
штука
Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Іллінська, 3/7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ альгінатом кальцію та іонами сріблавід 1Активна04-09-2026, 18:38
Розмір15х18від 1Активна04-09-2026, 18:38
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна04-09-2026, 18:38
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Товщина2міліметрАктивна04-09-2026, 18:38
Кількість в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 18:38
Бактерицидна діяТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
СтерильністьТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Прозора основаТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
Наявність перфораційТак, НіАктивна04-09-2026, 18:38
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 18:40:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 18:38:40
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          60
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 18:38:41
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 18:38:41
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 18:38:41
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 18:38:41
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 18:38:41
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ