Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:16. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:16

Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти

Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти... Державна закупівля - UA-5784dcf73cf243d5bcbe88f18461c688 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 04.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-013018-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:16
по 09-09-2026, 00:08

У разі надходження звернення від особи з інвалідністю, яка забезпечується виробами медичного призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1301 «Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами та іншими засобами», про те, що поставлений товар їй не підходить з медичних, фізіологічних або інших обґрунтованих причин, Замовник має безумовне право на повернення Постачальнику товару, у разі поставки товару, відмінного від заявленого в закупівлі, з обов’язком Постачальника прийняти такий товар і повернути його вартість у повному обсязі.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
26915.89
26 915,89 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:41589220 Досьє YouControl
Контактна особа:Онищук Вікторія Валеріївна
Телефон:380971066866
E-mail:cpmsdsemenivka@ukr.net
Місцезнаходження:
13372, Україна, Житомирська область,Бердичівський р-н, село Семенівка , вул.Каштанова, будинок 113-А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ремінець до ножного сечоприймача

4
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сечоприймачаДля активного носіння (ножний)від 1Активна04-09-2026, 17:14
СтатьЧоловічийвід 1Активна04-09-2026, 17:14
Вікова категоріяДля дорослихвід 1Активна04-09-2026, 17:14
Кількість використаньБагаторазовийвід 1Активна04-09-2026, 17:14
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Калоприймач: уростомний мішок, двокомпонентний, прозорий, Ø фланця: 41-50 мм

120
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібУростомний мішоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Вид мішкаУростомний (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Діаметр фланцявід 41.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 17:14
Прозорість мішкаТакАктивна04-09-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Калоприймач

120
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
ВирібПластинавід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Додатковий пластир по периметру пластиниТак, НіАктивна04-09-2026, 17:14
Діаметр фланцявід 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сечоприймачі

80
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сечоприймачаДля активного носіння (ножний)від 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
СтатьЧоловічийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Кількість використаньБагаторазовийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Вікова категоріяДля дорослихвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
СтерильністьТак, НіАктивна04-09-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Засоби догляду за стомою

2
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібАбсорбуючий порошоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Форма випускуПорошоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Вагавід 25.0 до 25.0грамАктивна04-09-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Сечоприймачі

40
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сечоприймачаПриліжковийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
СтатьУніверсальнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Кількість використаньОдноразовийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Вікова категоріяДля дорослихвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:14
Об’ємвід 2000мілілітрАктивна04-09-2026, 17:14
СтерильністьТак, НіАктивна04-09-2026, 17:14
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:15:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:15:06
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:15:06
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:15:16
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:15:16
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:15:16
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:15:16
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:15:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ