Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 16:42. Дата останніх змін - 04-09-2026, 16:42

Засоби для догляду за малюками

Засоби для догляду за малюками... Державна закупівля - UA-0c15f1267e8f4e29a296d65f1846fac8 Засоби для догляду за малюками від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 04.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-012650-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 16:42
по 09-09-2026, 00:08

У разі надходження звернення від особи з інвалідністю, яка забезпечується виробами медичного призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1301 «Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами та іншими засобами», про те, що поставлений товар їй не підходить з медичних, фізіологічних або інших обґрунтованих причин, Замовник має безумовне право на повернення Постачальнику товару, у разі поставки товару, відмінного від заявленого в закупівлі, з обов’язком Постачальника прийняти такий товар і повернути його вартість у повному обсязі.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
22000
22 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:41589220 Досьє YouControl
Контактна особа:Онищук Вікторія Валеріївна
Телефон:380971066866
E-mail:cpmsdsemenivka@ukr.net
Місцезнаходження:
13372, Україна, Житомирська область,Бердичівський р-н, село Семенівка , вул.Каштанова, будинок 113-А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пелюшка одноразова, розмір: 60 x 90 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Целюлоза, нестерильна, поглинаюча здатність від:1400, мл.

240
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалЦелюлозавід 1Активна04-09-2026, 16:40
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:40
Адгезивний крайНіАктивна04-09-2026, 16:40
Поглинаннявід 1400.0мілілітрАктивна04-09-2026, 16:40
Довжинавід 60 до 60сантиметрАктивна04-09-2026, 16:40
Абсорбуючий матеріалТакАктивна04-09-2026, 16:40
ГіпоалергенністьТакАктивна04-09-2026, 16:40
Ширинавід 90 до 90сантиметрАктивна04-09-2026, 16:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дорослих

480
штука
13372 , Україна , Житомирська область , Семенівка , вул. Каштанова 113-А ,
з 20-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:40
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:40
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:40
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:40
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:40
Охоплення талії до (см)від 145.0 до 145.0сантиметрАктивна04-09-2026, 16:40
Охоплення талії від (см)від 90.0сантиметрАктивна04-09-2026, 16:40
Кількість одиниць в упаковцівід 30штукаАктивна04-09-2026, 16:40
Кількість крапельвід 6.0штукаАктивна04-09-2026, 16:40
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:42:27
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:40:50
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:40:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:41:28
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:41:28
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:41:28
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:41:28
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:41:28
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ