Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 16:15. Дата останніх змін - 04-09-2026, 16:15

Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою (1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприй... Державна закупівля - UA-2026-09-04-012293-a Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-012293-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-015077-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
361264.49
361 264,49 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:40887956 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена Григоренко
Телефон:380382656446
E-mail:cpmsd_2z@ukr.net
Місцезнаходження:
29013, Україна, Хмельницька область,Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 16:15
по 09-09-2026, 00:00

Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у громадян Російської Федерації/ Республіки Білорусь/ Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/ Республіки Білорусь/ Ісламської Республіки Іран; юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі — активи), якої є Російська Федерація/ Республіка Білорусь/ Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/ Республіки Білорусь/ Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах), або юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/ Республіки Білорусь/ Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів; замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з Російської Федерації / Республіки Білорусь / Ісламської Республіки Іран, за винятком товарів походженням з Російської Федерації / Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності Постановою № 1178

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сечоприймачі

120
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова категоріяДля дорослихвід 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид сечоприймачаДля активного носіння (ножний)від 1Активна04-09-2026, 16:15
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
СтатьУніверсальнийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 16:15
Об’ємвід 750 до 750мілілітрАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сечоприймачі

60
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова категоріяДля дорослихвід 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид сечоприймачаПриліжковийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
СтатьУніверсальнийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 16:15
Об’ємвід 1500 до 1500мілілітрАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Калоприймач

60
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібМішоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 60.0 до 60.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрТакАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Калоприймач

20
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПластинавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниУвігнутавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 60.0 до 60.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 15.0 до 15.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 43.0 до 43.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Калоприймач

110
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПластинавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Калоприймач

20
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПластинавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниУвігнутавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Калоприймач

120
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаЗакритий (без дренуючого отвору)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноТакАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 40.0 до 40.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 10.0 до 10.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 76.0 до 76.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрТакАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Калоприймач

60
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 76.0 до 76.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 10.0 до 10.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 76.0 до 76.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрНіАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Калоприймач

90
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібМішоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаЗакритий (без дренуючого отвору)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрТакАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Калоприймач

60
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібМішоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрНіАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Калоприймач

210
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 10.0 до 10.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 70.0 до 70.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрНіАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Калоприймач

2 430
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 12.0 до 12.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 75.0 до 75.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрТакАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Калоприймач

240
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноТакАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 12.0 до 12.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 75.0 до 75.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрТакАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаТакАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Калоприймач

180
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібУростомний мішоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаУростомний (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрНіАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаТакАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Засоби догляду за стомою

20
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібАбсорбуючий порошоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Форма випускуПорошоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вагавід 25.0 до 25.0грамАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Сечоприймачі

60
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова категоріяДля дорослихвід 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид сечоприймачаПриліжковийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
СтатьУніверсальнийвід 1Активна04-09-2026, 16:15
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 16:15
Об’ємвід 2000 до 2000мілілітрАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Засоби догляду за стомою

2
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПаста герметизуючавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Форма випускуПаставід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вагавід 60.0 до 60.0грамАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Засоби догляду за стомою

29
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПаста герметизуючавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Форма випускуПаставід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вагавід 60.0 до 60.0грамАктивна04-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Калоприймач

60
штука
29013 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 54 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібМішоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:15
Оглядове вікноНіАктивна04-09-2026, 16:15
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна04-09-2026, 16:15
ФільтрТакАктивна04-09-2026, 16:15
Прозорість мішкаНіАктивна04-09-2026, 16:15
Вентиляційний отвірНіАктивна04-09-2026, 16:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:15:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:15:27
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів та здійснюється на підставі видаткової накладної на умовах відстрочки платежу до 30 календарних днів та у відповідності до частини 1 статті 49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок здійснюється за ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється протягом 5 днів з моменту отримання заявки від Замовника

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:15:28
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:15:28
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:15:28
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:15:28
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:15:28
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ