Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:12. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:12

Препарати лікарські (Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл № 10; Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл № 10; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг, № 10; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл № 10; Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл №1; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл № 5; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл №10; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл №10; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл № 1; Ізосорбід, таблетки, по 10 мг № 40; Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл № 5; Ніфедипін таблетки по 10 мг № 50; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл № 10; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула № 10; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл №10; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл № 1)

Препарати лікарські (Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл № 10; Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл № 10; Вугілля активоване таблетки/... Державна закупівля - UA-2026-09-04-012182-a Препарати лікарські (Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл № 10; Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл № 10; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг, № 10; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл № 10; Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл №1; Дексаметазон,розчин для від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Дніпровського району м. Києва від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-012182-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-010655-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
43559
43 559 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Дніпровського району м. Києва
ЄДРПОУ:38196712 Досьє YouControl
Контактна особа:Мельнікова Інна Володимирівна
Телефон:+380445733159
E-mail:im2015@ukr.net
Місцезнаходження:
02094, Україна, Київська область,Київ, вул. Пластова буд. 23
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:12
по 09-09-2026, 00:00

Товар постачається на основі узгоджених заявок ЗАМОВНИКА. Товар повинен бути поставлений ЗАМОВНИКУ протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати узгодження заявки ЗАМОВНИКА, якщо інше не узгоджено Сторонами додатково. ЗАМОВНИК здійснює оплату Товару на підставі видаткової накладної протягом 7 (семи) календарних днів з моменту поставки Товару. Адреса поставки: Київ, Пластова,23, з 9.00-17.00 години. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

50
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм2 млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл

50
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХV07ABвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННAqua pro injectioniвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчинник для парентерального застосуваннявід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм5від 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг

100
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMedicinal charcoalвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХA07BA01від 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуТаблетки, Капсулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняБлістервід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини250 мгвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл

100
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХB05CX01від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини400 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм10від 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл

50
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХV06DC01від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм200від 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняФлакон, Контейнервід 1Активна04-09-2026, 16:08
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

200
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм1від 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

50
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм1мілілітрАктивна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

100
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм5мілілітрАктивна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

50
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм200 млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Ізосорбід, таблетки, по 10 мг

20
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННIsosorbide dinitrateвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХC01DA08від 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуТаблетки пролонгованої дії, Таблеткивід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняКонтейнер, Банка, Стрип, Флакон, Саше, Контурна чарункова упаковка, Блістервід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини10 мг, 0,01 гвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

30
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм2 млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Ніфедипін таблетки по 10 мг

10
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC08CA05від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННNifedipineвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуТаблетки пролонгованої дії, Таблетки вкриті оболонкою, Таблетки з модифікованим вивільненням, Таблеткивід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняБлістер, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

5
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХN01BB02від 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм2мілілітрАктивна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

10
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм1 млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

100
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна04-09-2026, 16:08
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм3мілілітрАктивна04-09-2026, 16:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл

20
штука
02094 , Україна , Київська область , Київ , вул. Пластова буд. 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AC02від 1Активна04-09-2026, 16:08
МННChlorhexidineвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна04-09-2026, 16:08
Доза діючої речовини0.05 %від 1Активна04-09-2026, 16:08
Об'єм100 млвід 1Активна04-09-2026, 16:08
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 16:08
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:12:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:08:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:08:41
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:08:41
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:08:41
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:08:41
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:08:41
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ